CzaroMarownik 2013 – Twój Magiczny Kalendarz już jest!

CzaroMarownik 2013 – Twój Magiczny Kalendarz to pierwsza edycja unikatowego magicznego kalendarza na przyszły rok, który jest skarbnicą magicznych wskazówek na każdy dzień. Dzięki temu kalendarzowi będziesz mógł nauczyć się żyć nie tylko w zgodzie z upływem czasu, ale też z naturalnym rytmem Ziemi, który wyznaczają szczególne święta i okazje.

21 grudnia 2012 roku kończy się kalendarz Majów. Na ten dzień zapowiedziano koniec świata. Po co więc kupować CzaroMarownik 2013? :D Niezależnie od tego, czy znany nam świat ulegnie zagładzie, czy nie – lepiej się na to przygotować. To, co na pewno będzie miało miejsce w tym dniu to globalna transformacja Świadomości, którą już zaczęliśmy dostrzegać w otaczającym świecie. Z idei, by wesprzeć ten proces i wyjść naprzeciw oczekiwaniom osób, które chcą wiedzieć więcej i zsynchronizować swoje życie w zgodzie z naturą, powstał właśnie CzaroMarownik 2013 – Twój Kalendarz Magiczny. Zawiera on wiele porad, przepisów i rytuałów, które mają pomóc uczynić rok 2013 najlepszym możliwym rokiem, wprowadzić odrobinę magii i mnóstwo pozytywnych zmian w Twoim życiu.

W CzaroMarowniku 2013 odnajdziesz wiedzę na wszelkie magiczne tematy, takie jak: zioła i ich zastosowanie, uzdrawianie, talizmany, magia świec, sprawdzone rytuały, przepisy kulinarne wg kuchni Pięciu Przemian, eko-porady i wiele innych. Będziesz mógł także sprawdzić położenie Księżyca w znaku zodiaku i dowiesz się, jakie dni są pod tym względem korzystne, a które mniej udane. Poznasz także chiński horoskop dla każdego znaku zodiaku na rok Wodnego Węża.

Przykładowe strony z CzaroMarownika 2013 obejrzysz na stronie TUTAJ. Z pewnością się nie zawiedziesz, jeśli szukasz czegoś więcej niż zwykłego kalendarza!

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...