Magija niska – praktyczny przewodnik po świecie magiji

Gratka dla magów i tych, którzy magami chcą zostać – praktyczny przewodnik po świecie magiji, autorstwa wybitnego współczesnego maga Lon Milo DuQuette’a – MAGIJA NISKA jest już dostępny!

Lon Milo DuQuette, praktykujący mag, uczony, muzyk, pisarz i wykładowca, dzieli się w Magiji niskiej swoimi cennymi doświadczeniami. Znajdziesz tu historie z życia Lona, z których część opisał na podstawie notatek ze swoich starych dziennikach magicznych. Opowiada w nich o operacjach magicznych, które rzeczywiście odprawił, a nie tylko poznał z książek, które przeprowadził, a nie tylko omówił ze znajomymi, których doświadczył, a nie tylko wyobraził sobie ich przebieg i które wykonał, a nie tylko przemyślał. To książka, która przybliży Ci i ujawni tajemnice z życia prawdziwego maga.

Poznaj historię o tym, jak Lon po raz pierwszy inwokował demona i czego się z tego nauczył, jak zdejmował wspólnie z przyjaciółmi klątwę z jednego z nich, jak zaklinał swoją talię Tarota, czy jak egzorcyzmował prywatne liceum katolickie. Każda z opowieści daje wiele do myślenia! Pomiędzy nimi znajdziesz refleksje i wnioski Lona wynikające z jego osobistego doświadczenia, jak na przykład: „Jedynym, co mogę zmienić za pomocą magiji, jestem ja sam”.

Lon Milo DuQuette jest jednym z najbardziej szanowanych, najzabawniejszych pisarzy i wykładowców w świecie zachodniej magiji. Jego styl opowiadania jest bezpośredni i przeniknięty humorem, nie bądź więc zaskoczony nagłymi wybuchami śmiechu, gdy będziesz czytał o jego perypetiach, przypadkach wychodzenia z ciała czy eksperymentach wykraczających – zdawałoby się – poza granice zdrowego rozsądku.

Magija niska przepełniona jest prawdziwą teorią praktyki magicznej. Być może zaskoczy Cię ilość wiedzy, którą otrzymasz po przeczytaniu książki. Wielu praktykujących magów odnajdzie w opisach Lona niektóre ze swoich doświadczeń, ale też bezcenne wskazówki do postępowania w przypadkach, z jakimi się jeszcze nie spotkali. Mówi się, że przezorny zawsze ubezpieczony, a przecież nie wiadomo, z czym magowi przyjdzie się skonfrontować w przyszłości…

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...