Obecność JAM JEST w afirmacjach

„JAM JEST” jest pełnym działaniem Boga. W imię Boga, błagam ciebie, abyś za każdym razem, gdy zaczynasz komentować lub mówić o tym, że jesteś chory, biedny lub w niepomyślnej sytuacji, natychmiast zmienił te fatalne dla twego rozwoju uwarunkowania i abyś to mentalnie oświadczył z całą stanowczością swego „JAM JEST”, ponieważ Ono jest całkowitym zdrowiem, obfitością, szczęściem, pokojem i doskonałością. Przestań dawać moc sprawom zewnętrznym, osobom, miejscom a nawet przedmiotom. „JAM JEST” jest mocą kontrolującą i Doskonałością w każdym i wszędzie. Kiedy myślisz o przejawianiu „JAM JEST”, oznacza to, że ty już wiesz, iż masz Boga w Działaniu, który przejawia się w twoim życiu. Nie pozwól więc, aby fałszywe wyobrażenia i stwierdzenia tobą rządziły i ograniczyły cię. Pamiętaj stale, że „JAM JEST”, oznacza jestem BOGIEM w Działaniu; „JAM JEST” Życiem, Obfitością, Prawdą teraz przejawioną…” Saint Germain

Afirmacje z oświadczeniem JAM JEST są potężne, a wiele ich przykładów odnajdujemy w „Złotej Księdze” czy w wybranych z niej „Afirmacjach Złotej Księgi„. Ich przykładami są:

JAM JEST pełne zrozumienie i oświecenie tej rzeczy, którą chcę poznać i zrozumieć.

JAM JEST Obecnością Zarządzającą, która idzie przede mną gdziekolwiek pójdę w tym dniu, nakazując doskonały Pokój i Harmonię we wszystkich moich działaniach.

Dobre życzenie na co dzień: JAM JEST Doskonałą Myślą i Uczuciem Twórczym obecnym we wszystkich Umysłach i Sercach całego świata wszędzie.

JAM JEST Cudotwórczą Obecnością, która pracuje we wszystkim
czego potrzebuję,aby się stało.

A na koniec ta, dzięki której poczujesz stałość, bezpieczeństwo, pokój:

JAM JEST brama otwarta, której żaden człowiek zamknąć nie może.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...