Podejmuj własne decyzje, bądź otwarty na nowe…

Poniżej zamieszczam maleńki, mądry cytat z książki „Świetlana Rodzina„. To III tom fascynującej serii przekazów chanellingowych od Plejadian spisanych przez Barbarę Marciniak. Plejadianie dzielą się swoją wiedzą i mądrością z ludzkością, aby pomóc nam przygotować się na moment Wielkiej Przemiany, 21 grudnia 2012 roku.

„Ważne jest, by głosić swoją prawdę, nie zaś, by przekonywać do niej kogokolwiek. Każdy musi podjąć własne decyzje. Prosimy was, pamiętajcie, że jedna z wielkich nauk, którą dostrzegamy w Księdze Ziemi, jest zrozumienie faktu, że oddaliście innym siłę swojego umysłu i zapomnieliście, jak myśleć samodzielnie.

Żyjecie teraz w klatkach, kierujecie się kalendarzem i uważacie, że chwila, która niegdyś trwała, przeminęła bezpowrotnie. Wymazujecie samych siebie, pędząc coraz szybciej i szybciej w przyszłość bezcelowego życia. Świetlana Rodzina wie, że rodzaj ludzki uczestniczy w wyścigu ku zmianie, ku eksperymentowi, w którym wszyscy musicie wziąć udział, przekształcając samych siebie. Pamiętajcie, że ci, którzy są otwarci na nowe idee i słyszą przekazywane przez nas słowa, nie muszą nikogo nawracać ani wygłaszać kazań. Musicie po prostu wiedzieć w głębi swojej istoty, że unosicie się na nadciągającej fali przemian. Róbcie, co w waszej mocy, by mieć się na baczności, podejmujcie własne decyzje, pojmujcie to, co chcecie pojąć, bądźcie otwarci na wszelkie tajemnice i pamiętajcie, że bez względu na to, jak wielka jest wasza wiedza, stanowi ona zaledwie kilka stronic w ogromnej Księdze Istnienia”.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...