Rytuał na przyciągnięcie miłości

Książka „Magia domowa. Zaklęcia i rytuały dla czterech kątów” zawiera  opis wielu rytuałów na oczyszczanie domu i przyciąganie pozytywnej energii. Poniżej przedstawiamy taki, który zapewni pomyślną energię w sypialni i jeśli jesteś samotny, pomoże odnaleźć miłość.

Jeżeli chcesz znaleźć miłość, zapal grubą, czerwoną świecę i poczekaj aż wokół jej knota roztopi się duża ilość wosku. Kiedy wosk ostygnie, ale jeszcze wciąż będzie nadawał się do formowania, umieść go na szklanym lub na ceramicznym naczyniu. Następnie w małym naczyniu wymieszaj ze sobą trzy suszone zioła: różę, rozmaryn i jałowiec, koncentrując się w tym czasie na swojej potrzebie miłości.

Zacznij ugniatać palcami wciąż lekko roztopiony czerwony wosk, dodając do niego co kilka sekund szczyptę ziół. Rób tak, aż wosk i zioła całkowicie się ze sobą połączą. Z wciąż jeszcze miękkiego wosku zrób małe serce. Owiń je różowym materiałem, po czym zawieś na łóżku.

Zobacz kilka przydatnych wskazówek

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...