Magia domowa

Wśród CzaroMarowych nowości pojawiła się książka”Magia domowa. Zaklęcia i rytuały dla czterech kątów” Scotta Cunninghama i Davida Harringtona.

Jest pełna praktycznych wskazówek na to, by nasz dom stał się prawdziwie magicznym miejscem. Jest ich tak wiele, że trudno przerwać lekturę a sama książka szybko zapełnia się oznaczeniami kwestii, na które warto zwrócić uwagę – jeśli nie masz oporów zakreślania zdań w książce kredkami, to ta właśnie szybko stanie się kolorowa!

„Na szczęście stworzenie magicznego domu wzorowanego na starożytnych magicznych rytuałach wcale nie jest trudne. Nie musisz przeprowadzać się do chatki w lesie lub do wilgotnego zamku na szczycie góry. Twój własny dom wystarczy i nieważne czy jest to ciasna kawalerka, czy długi trzyczęściowy dom na kółkach. Tak naprawdę magiczny dom to ten, w którym wszystko zharmonizowane jest z rytmem i energią natury„.

Nie jest to wcale takie trudne! Wiele ze wskazówek jest i praktyczne, i proste do wykonania, i bardzo pomocne – może w kolejnych wpisach uda mi się przybliżyć kilka z nich, a na razie wracam do lektury :) Jeśli chciałbyś przeczytać fragment książki, zapraszam TUTAJ.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...