Poznaj swojego Anioła Stróża

Wśród naszych nowości pojawiła się książka Poznaj swojego Anioła Stróża, która przybliży Ci postać Anioła szczególnie otaczającego Cię swoją opieką. Każdy z 72 opisanych w niej Aniołów jest patronem dla 5 dni roku. Wystarczy, że w książce odszukasz datę swoich urodzin, a poznasz imię Anioła Stróża, który jest Twoim opiekunem, dowiesz się, jakie cechy Go charakteryzują oraz, w jakich dziedzinach jest najskuteczniejszy.

W książce znalazły się również modlitwy specjalnie dopasowane do danego Anioła. Ilekroć kierujemy modlitwę do naszego Anioła Stróża, łączymy się z nim i stajemy się odbiorcą jego potęgi i światła.

Bez żadnych przeszkód możemy również komunikować się z Aniołem opiekującym się innymi dniami, zwłaszcza tymi, które są obecnie. Dzięki temu mamy możliwość odkrycia wielu anielskich możliwości! W książce podani są również Aniołowie, do których warto zwracać się z problemem określonej dziedziny: czy to miłości, zdrowia lub finansów.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...