Anielska obecność

Przypominam słowa modlitwy, która chroni i otacza opieką Archaniołów. W myślach lub na głos wypowiedziana modlitwa pozwala niemal na fizyczne odczucie anielskiej obecności.

Przede mną Rafał,
za mną Gabriel,
po mojej prawej Michał,
po mojej lewej Uriel.
Otacza i ochrania mnie boskie światło, teraz i na wieki.

Przed mną Rafał,
za mną Gabriel,
po mojej prawej Michał,
po mojej lewej Uriel,
nade mną Jofiel,
pode mną Zafkiel,
pośrodku Haniel.
Chroniony i ukryty w boskim bycie.

Pośrodku sześcioramiennej gwiazdy, w ochronnej kuli
błyszczy i promieniuje „JESTEM, który JESTEM”.

Osoby posiadające Talizman Aniołów w chwilach, gdy czują ogarniający je strach, smutek, zdenerwowanie lub po prostu pragną poczuć przy sobie anielską obecność, mogą wyobrazić sobie siebie otoczonych Archaniołów, których imiona widoczne są na talizmanie, stojącego pośrodku sześcioramiennej gwiazdy. Z czasem wizualizacja Archaniołów staje się łatwiejsza, ale wystarczy, że będziesz mieć świadomość ich przybycia na Twoje wezwanie czy manifestacji ich obecności poprzez otaczające Cię światło.

Możesz również skorzystać z pomocy Twojego Anioła Stróża i na przykład, posłać go przodem przed każdym trudnym spotkaniem, które masz przed sobą, aby mógł przygotować grunt dla Ciebie i Twoich działań. Pamiętaj, że kiedy świadomie nawiązujesz kontakt z Aniołami, rozpoczynasz z nimi twórczą współpracę.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (3 głosów, średnia: 4,33 z 5)
Loading...