Diagnostyka karmy 6 Stopnie ku Boskości

Niedawno ukazała się najnowsza, szósta część z serii książek Siergiej Łazariewa pt. Diagnostyka karmy.

Wcześniejsze książki z serii Diagnostyka karmy poświęcone były tematowi przezwyciężania naszych zależności od wartości materialnych i duchowych. Diagnostyka karmy 6 z podtytułem Stopnie ku Boskości skupia się na dążeniu do odnalezienia i na uświadomieniu sobie naszego Boskiego Ja.

Jeżeli każdego dnia trenujemy się w oddawaniu miłości, ciepła duszy i dbaniu o innych, to zmniejsza się nasza wewnętrzna zależność od ludzkich wartości.

W Diagnostyce karmy 6 odnajdziemy przesłanie, aby wszystko, cokolwiek będziemy robić w swoim życiu i wszystko, do czego będziemy dążyć, miało tylko jeden cel – coraz większe odczuwanie miłości w duszy, odnalezienie swojego Boskiego Ja i uświadomienie sobie swojego Boskiego Ja jako jedynej rzeczywistości. Autor wyjaśnia to Czytelnikowi w oparciu o mnóstwo przykładów ze swojego bogatego doświadczenia pracy z ludźmi i z samym sobą.

Nie są to proste tematy. Do takich książek, jak Diagnostyka karmy wraca się często, wciąż odnajdując nowe przesłania. Siergiej Łazariew zwraca uwagę na świadome i odpowiedzialne przeżywanie swojego życia, zgodnego z zasadą miłości i odczuwaniu swojego Boskiego Ja.

Wszystkie książki z serii Diagnostyka karmy są wyjątkowo ważne dla tych z nas, którzy poszukują zrozumienia wszelkich zagadnień związanych z karmą.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...