„Głęboka prawda” – nowy tytuł Gregga Bradena

Najnowsza książka Gregga Bradena „Głęboka prawda. Ostatnia szansa ludzkości” stanowi syntezę badań, odkryć i osobistej podróży autora, której celem jest znalezienie odpowiedzi na najgłębsze pytania dotyczące naszej egzystencji. Gregg Braden jest przekonany, że im lepiej znamy siebie samych, tym jaśniejsze stają się wybory, jakich dokonujemy w życiu.

„Skąd mamy wiedzieć, jakie podejmować decyzje, jeśli nie odpowiemy na jedno pytanie, które leży w samym sercu absolutnie każdego wyboru:
Kim dokładnie jesteśmy?

Możemy skorzystać z naszego zrozumienia tego, kim jesteśmy i podejmować słuszne decyzje, stosować właściwe rozwiązania lub też zniszczyć nas samych i Ziemię, kierując się fałszywimi założeniami wynikającymi z naszej niepełnej wiedzy naukowej. Książka Głęboka prawda wskazuje sześć obszarów odkryć, sześć głębokich prawd, które zmienią sposób, w jaki nauczono nas w przeszłości myśleć o świecie i o nas samych.

Materiał do książki został rzetelnie przygotowany i udokumentowany. Napisana została łatwym w odbiorze stylem, który znają już Czytelnicy wcześniejszych książek Gregga. Zawiera opis eksperymentów, zapisy historyczne i osobiste doświadczenia, które potwierdzają przedstawiony przez autora sposób postrzegania naszej roli w świecie. Nie jest jednak książką naukową, ani zrecenzowaną pracą badawczą, chociaż autor opisuje najnowsze trendy w nauce, przemyślenia o przeszłości, cyklach czasu, pochodzeniu człowieka i naszym nawykiem wojny. Książka Głęboka prawda jest przykładem tego, co można osiągnąć, kiedy przekraczamy tradycyjne granice między nauką a religią.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...