Ho’oponopono. Sztuka tworzenia

Wśród nowości CzaryMary.pl pojawiła się książka Ho’oponopono. Sztuka tworzenia Krystyny Kwiecinski. Ho’oponopono jest częścią Huny – tajemnej wiedzy kultywowanej od wieków przez Hawajczyków. Ta metoda uzdrawiania to duchowy proces polegający na oczyszczaniu siebie i swojego otoczenia, dzięki czemu w każdym obszarze  życia następuje widoczna poprawa.

Podstawą Ho’oponopono jest przyjęcie założenia, że każdy człowiek jest twórcą swojej rzeczywistości, a tym samym musi zaakceptować odpowiedzialność za wszystkie zdarzenia, które zaistniały w jego życiu. Świat zewnętrzny jest lustrzanym odbiciem tego, co nosisz w sobie. Dlatego praca z Ho’oponopono opiera się na miłości i przebaczeniu.

Najważniejszych problemów, przed którymi stoimy, nie da się rozwiązać na tym samym poziomie myślenia, na jakim je stworzyliśmy.
Albert Einstain

Jeśli ciągle czynimy tak samo, wciąż otrzymujemy te same efekty. Możesz próbować czegoś innego, ale tak długo, jak Twoja świadomość i koncentracja pozostają na tym samym poziomie energetycznym, tak długo nic nie może się zmienić. Przy pomocy Ho’oponopono oczyszczamy swój negatywny sposób myślenia, wszystkie oceny i wątpliwości. Znikają wszystkie blokady międzyludzkie, powstaje harmonia i obcy ludzie nagle stają się dla nas przyjaciołmi. Brzmi to wszystko jak bajka? Ho’oponopono jest jedną z technik wewnętrznego oczyszczania, a tylko od nas samych zależy, kiedy pozwolimy sobie na bycie szczęśliwymi ludźmi.

Dzięki książce Ho’oponopono. Sztuka tworzenia poznasz proste wskazówki, które ułatwią ci rozpoczęcie praktyki Ho’oponopono i dowiesz się, jak stosować tę metodę do rozwiązywania wszelkich problemów życiowych.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...