Zielny Księżyc – lipcowa pełnia

Dziś o godz. 20:53 będzie pełnia Księżyca – mamy więc szansę na spełnienie marzenia! Lipcowa pełnia według tradycji, również Indian północnoamerykańskich, nazywana jest: Burzowym Księżycem, Letnim Księżycem, Siennym Księżycem, Piołunowym Księżycem, Jelenim Księżycem, Księżycem Żądań czy też Zielnym Księżycem.

Pełnia Księżyca to symboliczny rozkwit możliwości. To odpowiednia pora na zaklęcia z następujących dziedzin: uroda, zdrowie, miłość, rodzina, dzieci, ochrona, siła psychiczna, samodoskonalenie, wiedza, marzenia, zmiana czy decyzje.

Obecnie Księżyc znajduje się w znaku Koziorożca, więc obecna pełnia sprzyja nam w  załatwianiu spraw urzędowych.

A na koniec prosty rytuał dostrojenia się do pełni Księżyca: podczas nocnego spaceru lub nawet na balkonie, jeśli jesteśmy szczęściarzami, którym Księżyc zagląda przez okno, wznosimy ręce do Księżyca i przyciągamy do siebie jego jasne promienie. Jego światło rozbudza nasze moce, uzdrawia duszę i rozpuszcza energetyczne blokady, które zgromadziliśmy w sobie od ostatniej pełni. Jeśli poczujesz chęć tańczenia, nie hamuj się! Twój rytuał dostrojenia do księżycowych energii będzie znacznie silniejszy i bardziej osobisty.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...