Bądź dzieckiem szczęścia!

Czy uważasz się za szczęśliwego człowieka? A może patrząc na swoje życie trudno jest Ci określić, czy jesteś szczęśliwy, czy byłeś i jesteś w stanie skorzystać z każdej szansy, którą spotykasz w życiu? Książka Dzieci szczęścia, jak czterolistna koniczynka pozwoli Ci zauważyć szanse, jakie codziennie pojawiają się w Twoim życiu. Autor książki, Hermann Scherer pokazuje, dlaczego jedni z nas przez całe życie szukają swojej szansy, a inni wykorzystują swoje szanse codziennie – i są szczęśliwi.

Dzieci szczęściaDzieci szczęścia prezentują realne i skuteczne podejście do życia, osobistego szczęścia i pieniędzy. Główna teza książki głosi, że szczęście powstaje w naszych sercach i umysłach. Jest ono kwestią naszego twórczego nastawienia, dostrzegania możliwości i odwagi podążania za tymi odkryciami. Zależy też od umiejętności oderwania się od tego, do czego lgniemy, chociaż nam to wcale nie służy.

TUTAJ ZNAJDZIESZ DARMOWY FRAGMENT
KSIĄŻKI DZIECI SZCZĘŚCIA

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...