Modlitwy psychodeliczne – Timothy Lear

31 maja 1996 r. odszedł z tego świata Timothy Leary – legendarna postać, która zdaniem wielu przyczyniła się do powstania i przebiegu rewolucji hippisowskiej w latach 60 XX w. O jego wpływie może świadczyć fakt, że prezydent Nixon nazywał go „wrogiem publicznym numer jeden”.

Niewątpliwie Leary był człowiekiem, który nie pozwolił pozostawać wobec siebie obojętnym. Jego życiorys to barwna i skandalizująca historia profesora Harvardu, który spożywaniu LSD nadał charakter sakramentu. Z okazji rocznicy jego śmierci Wydawnictwo ILLUMINATIO wydało unikalną i limitowaną edycję książki Leary’ego – „Modlitwy psychodeliczne. To jedyny tomik poezji medytacyjnej w dorobku Leary’ego, który został zainspirowany starożytnym dziełem  – Tybetańską Księgą Umarłych autorstwa Laozi.

Leary postanowił, że przepisze każdą z sutr Księgi i przełoży je na język psychodeliczny. Dzięki jego staraniom powstał niezwykły modlitewnik, który zgodnie z intencją autora ma służyć jako przewodnik ku wyjściu, z życia po śmierci.

Premierowa cena na www.CzaryMary.pl 15% rabatu:
ZOBACZ KSIĄŻKĘ MODLITWY PSYCHODELICZNE W CZARYMARY.PL

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...