Twój głos uniwersalnym lekarstwem na wszystko

Twój głos jest narzędziem uzdrawiania, i to zupełnie niezależnie od tego, czy śpiewasz pięknie czy też przysłowiowy słoń nadepnął Ci na ucho. Shirlie Roden w swojej książce

Uzdrawianie dźwiękiem
Jak korzystać z uzdrawiającej mocy ludzkiego głosu

udowadnia, jak doskonałym, prostym i efektywnym narzędziem uzdrawiania jest nasz własny głos.

Shirlie przedstawia w książce metody pracy z dźwiękiem w prosty i zrozumiały sposób, stosując jedynie podstawowe odniesienia do skal muzycznych, dlatego że uzdrawianie dźwiękiem jest czymś, z czego może korzystać i doświadczać każdy z nas, bez względu na to, czy przeszedł wcześniej muzyczne przeszkolenie. Bez względu na to, jak dobrze śpiewasz, ważne jest częste używanie głosu, by go wzmocnić. Poznasz więc sposoby dbania o głos a także czynniki, które pozwolą Ci na uzyskanie jak najlepszych rezultatów. Nauczysz się oczyszczać ciało, napełniać je energią i medytować z dźwiękami. Tym samym będziesz w stanie pomagać innym ludziom, zwierzętom i nawet naszej planecie.

Dr David Schweitzer w Instytucie Maxa Plancka przeprowadził badania, w których analizował próbki krwi pacjentów przed i po intonowaniu przy nich dźwięku OM. Krew była później czystsza, jaśniejsza, a tworzące szarą masę zanieczyszczenia zostały usunięte z wnętrza komórek krwi poza ściany komórkowe. A to wszystko dzięki niecałej minucie wydawania dźwięku!

Dzięki książce Uzdrawianie dźwiękiem i prostym narzędziom dowiesz się, jak rozwinąć siłę własnego głosu i ją właściwie wykorzystywać, a dzięki ćwiczeniom krok po kroku nauczysz się pozbywania emocjonalnych blokad. Polecam ją zwłaszcza terapeutom, nauczycielom i każdej osobie, która chce świadomie rozwijać się i pomocy własnego głosu pomagać sobie i innym ludziom.

Z okazji swojej premiery książka Shirlie Roden Uzdrawianie dźwiękiem w sklepie CzaryMary.pl ma niesamowity rabat, lecz tylko do najbliższego poniedziałku (28.05.).

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...