Świece siedem węzłów, świece życzeń

Wśród CzaroMarowych  świec pojawiły się świece w dość nietypowym kształcie siedmiu kul połączonych jednym knotem. To tzw. świece siedem węzłów znane również pod nazwą świece życzeń. Zazwyczaj są one wykorzystywane do rzucania czarów, które potrzebują siedmiu dni na ich odprawienie. W chwili obecnej dostępne są w pięciu kolorach: białym, czarnym, zielonym, czerwonym i fioletowym.

Kiedy świeca płonie, osoba korzystająca z jej energii myśli swoje życzenie i skupia się na nim. Codziennie spalana jest jedna gałka i proces ten trwa przez siedem dni. Można również, przed zapaleniem świecy, napisać na kartce treść swojego życzenia i zamieścić ją pod świecą na czas jej spalania. Krótkie, sprecyzowane życzenia można również wyrzeźbić drewnianym patyczkiem na każdej z siedmiu części świecy, bądź wypisać na każdej różne strefy życia, które mają ulec oczyszczeniu lub poprawie. Świece gałkowe wykonane są w całości z barwionej parafiny.

Zobacz świece siedem węzłów >>

Świeca siedem węzłów

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...