Normalna waga, to twój naturalny stan

Zastanawiasz się dlaczego ludzie nie chudną mimo przestrzegania dietetycznych zasad? Bądź też dlaczego boleśnie doświadczają efektu jo-jo? A może sam jesteś jedną z takich osób? Ostatnio na rynku ukazały się trzy arcyciekawe książki, które tłumaczą dlaczego dieta to nie wszystko – ukazują jaki jest związek psychiki i umysłu ze zbędnymi kilogramami. Te trzy książki to „Metoda Gabriela” , „Kurs odchudzania” oraz „Uzdrawianie duszy i ciała”.

„Uzdrawianie duszy i ciała. Schudnij z Doreen” to kolejna książka, która prezentuje absolutnie nowe i skuteczne podejście do kwestii odchudzania. Wiele diet jest nieskutecznych, ponieważ koncentruje się przede wszystkim na liczeniu kalorii. Tymczasem szczupli ludzie jedzą wszystko, na co tylko mają apetyt i przez to nie przybywają im dodatkowe fałdki na ciele. Być może w Twoim przypadku określone diety okazały się skuteczne przy zastosowaniu restrykcyjnych zasad, lecz dawne kilogramy mogą powrócić, jeśli nie będziesz trzymać dietetycznego reżimu. Zwykłe diety są również bezsilne, jeśli cierpisz na kompulsywne objadanie się. Czy jest jakaś inna droga? Oczywiście! Doreen Virtue przekonuje, że normalna waga, to naturalny stan twojego ciała. I możesz powrócić do tego stanu, lecz zanim udasz się w podróż do krainy szczupłości i lekkości, musisz zaopatrzyć się w odpowiednie narzędzie, czyli wiedzę.

Więcej na SamoUzdrawianie.pl

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...