Twórca zielonego soku

Zielona Żywność to naturalne suplementy diety oparte na świeżych sokach z zielonych traw, owoców, warzyw oraz ziół przyrządzone według wieloletnich, sprawdzonych metod produkcji. Posiadają naturalne i aktywne witaminy, minerały, aminokwasy i fitozwiązki, które zapewniają nam pełne odżywienie na poziomie komórkowym.

Jednym z reprezentantów zielonej żywności jest sok z młodego jęczmienia. Twórcą zielonego soku jest Dr. Yoshihide Hagiwara– światowej sławy naukowiec, twórca i przedsiębiorca, absolwent Uniwersytetu Kumamoto w Japonii z tytułem farmakolog. Dr. Hagiwara został właścicielem wiodącej japońskiej Firmy farmaceutycznej Yamashiro i opracował pond 200 leków chemicznych.

Kiedy Dr. Hagiwara uświadomił sobie jak niekorzystne jest oddziaływanie chemii w obecnej medycynie zdecydował poświęcić swoją karierę zawodową na poszukiwaniu naturalnych metod leczenia. Przez okres wielu lat przebadał ponad 200 roślin, owoców, warzyw, traw oraz ziół i odkrył, że „sok z liści Młodego Jęczmienia jest jednym z najbardziej odżywczych soków z natury”. W efekcie końcowym stwierdził, że sok z liści Młodego Jęczmienia jest najlepszym „paliwem” do naszego organizmu. Zielony Sok połączył w specjalny synergiczny sposób z Maltodekstryną oraz Brązowym Ryżem i tak w 1969 roku powstał produkt finalny: Młody Jęczmień Green Magma®, który jest oferowany na całym świecie w niezmienionej formie do dnia dzisiejszego.

Do „pakietu” tzw. zielonej żywności, oprócz młodego jęczmienia, zalicza się również chlorella

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...