Magiczne książki w magicznych cenach!

Teraz w naszej CzaroMarowej Wiosennej Wyprzedaży znajdziesz magiczne książki tańsze do aż 60%! Ich ilość jest jednak ograniczona do zapasów w naszym magazynie, nie czekaj więc zbyt długo, jeśli interesuje Cię któryś z tytułów!

Książka Tajemna moc talizmanów natury  zapozna Cię z królestwem talizmanów naturalnych, symbolami Wicca i praktyką runiczną. Do każdego egzemplarza Tajemnej mocy talizmanów natury dołączony jest talizman związany z Siłami Natury.

Leksykon terapii naturalnych przybliży Ci najróżniejsze terapie, dzięki którym dobrze poznasz i zrozumiesz siebie i będziesz mógł pomagać innym. Leksykon zawiera mnóstwo cennych wskazówek możliwych do wykorzystania przez każdego.

Jeśli chciałbyś oczarować obiekt swoich westchnień, skorzystaj z rad zawartych w książce Współczesny podręcznik magii miłosnej. Przywrócą i umocnią Twoją pewność siebie, pomogą zdobyć nową miłość, zmniejszą ból po stracie ukochanej osoby.

Ze Współczesnego podręcznika magii luster dowiesz się, jak skutecznie wróżyć i wykorzystywać lustra w medytacjach i rytuałach czy też łączyć magię luster z astrologią i feng shui.

Inicjacja to proces przemiany i wtajemniczenia, w wielu kulturach związany z próbami i czynnościami rytualnymi, mający doprowadzić poprzez symboliczną śmierć do narodzin nowej osoby. Edi Pyrek w książce Rytuały, wtajemniczenia, inicjacje (również tańszej o 60% w CzaryMary.pl) opowiada o spotkaniach, naukach, pielgrzymce i inicjacji, jakich sam doświadczył podczas podróży do Indian. Druga część książki stanowi zbiór informacji dla wszystkich, którzy sami zechcą wyruszyć w swoją podróż.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...