Ziołowe herbatki Stefanii Korżawskiej

Mówić o ziołach, to pokazywać inny świat – świat miłości, radości, świat piękna i mądrości. Świat pełen harmonii, ładu i porządku, świat doskonały w swojej prostocie – świat, który wciąż wyciąga przyjazną dłoń do człowieka.
Stefania Korżawska

Pod ręką mamy najdoskonalszą aptekę świata – przyrodę, jednak pod wpływem magii telewizji i społecznych przekonań dajemy się przekonać, że zdrowie przyniosą tabletki. Tymczasem zioła towarzyszą człowiekowi od wieków i w każdej chwili są gotowe pospieszyć z pomocą. Dodanie ziół do jadłospisu to również symboliczny powrót do natury – jako naturalnego środowiska, w którym człowiek regeneruje ciało i duszę. Zioła to nie tylko witaminy i substancje lecznicze – zioła są ogrzane ciepłem promieni słonecznych, otulone powiewami wiatru. Nocą rosły pod blaskiem księżyca i gwiazd, za dnia były karmione przez słońce. Innymi słowy zioła zawierają w sobie energię życia, której nigdy nie będzie posiadać nawet najbardziej zaawansowana technologicznie tabletka.

Pani Stefania Korżawska jest jednym z autorytetów w dziedzinie ziołolecznictwa. Jej programy telewizyjne, radiowe oraz książki cieszą się dużą popularnością. Stefania Korżawska nazywa siebie “przyjaciółką ziół”: Jestem delikatną, wrażliwą przyjaciółką ziół, chodzę polnymi drogami i ludziom pokazuję śliczny, zdrowy świat. Wiedzę o ziołach przekazuje m.in. w książkach, natomiast praktyczne wykorzystanie wiedzy proponuje w skomponowanych przez siebie ziołowych herbatkach. Herbatki można stosować na różne dolegliwości i dysfunkcje organizmu, np. układ pokarmowy, pamięć i koncentrację wzmocni Herbatka Ziemiańska, nieocenioną pomocą na gardło i odśluzowanie organizmu jest Herbatka Hetmańska,  energii doda Herbata Mistrzowska, a Ambrozja Antyprzeziębieniowa to doskonały sposób na dokuczliwe zimno.

Zapraszamy do działu z herbatkami opartymi na recepturze Stefanii Korżawskiej.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...