Każdy dzień jest odpowiedni, by dbać naszą Miłość

14 lutego jest wyczekiwanym dniem przez osoby kochające skrycie, z nadzieją na deklarację swoich uczuć i pomyślne rozpatrzenie „podania” o przyjęcie przez ukochaną osobę. To święto wszystkich Zakochanych.

Walentynki to święto, które ma wielu zwolenników, ale też zagorzałych przeciwników – po co nam taki dzień, skoro mamy Noc Kupały, a Walentynki to tylko komercja nastawiona na sprzedaż czerwonych serduszek. Przecież kocha się przecież cały czas, a nie tylko 14 lutego. To prawda.

Każdy dzień jest momentem, w którym warto troszczyć się o więź z ukochaną osobą.

Jak troszczyć się o miłość, by mimo upływu czasu była równie cudowna, jak na początku? Wspaniale jest to opisane w książce Williama Weila Związki Nowej Ziemi, którą serdecznie polecam każdemu.

Święto Zakochanych zagościło w naszej kulturze, i my będziemy pamiętać o Walentynkach. Czyż jednak nie jest to dodatkowa okazja na spędzenie czasu z ukochaną osobą? A w wolniejszej chwili sięgnięcie po książkę o miłości, która nie zna żadnych granic?

 „Miłość powiada:
Wybieram dla Ciebie to, co Ty wybierasz dla siebie.
Pragnę da Ciebie tego, czego Ty pragniesz dla siebie.
Miłość nie odmawia.
Dotyk serca

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...