Jak rozbudzić szósty zmysł

Książka „Jak rozbudzić szósty zmysł” Soni Choquette jest przewodnikiem, który pokazuje, jak bez błądzenia i najkrótszą drogą możemy nauczyć się stale słuchać głosu swojej intuicji. Są ludzie obdarzeni silną intuicją, lecz intuicję można również „wyćwiczyć”, jednocześnie nie tworząc miejsca na lęk, obawy i poczucie wyobcowania od innych ludzi. W zasadzie autorka mówi, że szósty zmysł to coś więcej niż intuicja.

„Tak jak zmysły fizyczne kierują ciałem i pozwalają twardo stąpać po ziemi, tak szósty zmysł odpowiada za rozwój duszy, więź ze Stwórcą oraz duchowymi i anielskimi przewodnikami.”

Co daje dobrze rozwinięty szósty zmysł? Wsłuchiwanie się we własne wibracje leczy poczucie strachu i nadmierny stres. Wibracje pokierują Cię na ścieżkę, którą jest dla Ciebie najlepsza, połączą Cię z odpowiednimi osobami, zapewnią bezpieczeństwo, wesprą w pracy. Intuicja wzmacnia kreatywność! Podążając za nią będziesz bardziej zadowolony ze wszystkiego, co robisz, bardziej spełniony w swojej pracy, będziesz bardziej cieszył się życiem, po prostu – będziesz szczęśliwszy.

„Rozbudzenie intuicji pozwoli Ci na życie bez strachu i stresu, osobiste wibracje staną się najważniejszym drogowskazem, Twoje życie będzie bogatsze w nowe doświadczenia, a Ty zaczniesz dokonywać lepszych wyborów. Dzięki szóstemu zmysłowi poznasz tajemnice duszy, zapewnisz sobie bezpieczeństwo, pewność siebie, przestaniesz walczyć z kolejami losu, a także bać się śmierci. Dodatkowo będziesz wstanie usłyszeć rady duchowych przewodników i aniołów oraz zdołasz nawiązać kontakt ze zmarłymi bliskimi.”

Książka zawiera 33 ćwiczenia podzielone na 9 grup. Ułożone są w takiej kolejności, aby rozpocząć naukę od podstawowych przygotowań w wyczuwaniu energii subtelnych, a dopiero potem doprowadzają do świadomego „wsłuchiwania się” w wibracje parapsychologiczne. Autorka proponuje czytać jeden rozdział, a następnie przez kilka dni wykonywać opisane ćwiczenia, by sprawdzić rezultaty. W rezultacie stopniowo nabierasz doświadczenia w ufaniu wibracjom.

Sposób pisania Soni Choquette jest czuły i delikatny – to dziwne i zapewne niestosowne określenia, lecz czytając poszczególne ćwiczenia i przykłady z życia autorki i jej przyjaciół, wrażenie że słucham opowieści kobiety świadomej swojej wiedzy i tego, co przekazuje innym właśnie z czułością i dużą ilością kobiecej energii, było bardzo silne. Najważniejsze jednak, że za tą delikatnością i silnie rozwiniętą intuicją, nie kryje się strach, lecz spokój i przekonanie o stałym połączeniu z Wyższym Ja, światem duchowym i swoją intuicją.

Jeśli chcesz zaufać wibracjom i żyć według wskazówek Twojego szóstego zmysłu, spokojnie możesz pozwolić, aby Sonia została Twoją przewodniczką po świecie sześciu zmysłów.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...