Starożytna sztuka wróżenia – teraz w zasięgu Twojej ręki.

Z przyjemnością przedstawiam dziś gorącą nowość, kolejną książkę z magicznej Serii dla początkujących:

Geomancja„Geomancja dla początkujących.
Proste techniki wróżenia z Ziemi”

autorstwa Richarda Webstera.

Jeśli interesujesz się wróżeniem, szybko odkryjesz, że geomancja stanowi równie fascynującą dziedzinę, co astrologia i tarot. Może stać się dla Ciebie idealnym narzędziem do uzyskiwania wglądu w przyszłość, ułatwiającym podejmowanie decyzji oraz wybieranie najbardziej korzystnych rozwiązań.

Geomancja uważana jest za jedną z najstarszych technik wróżebnych. Najbardziej popularna forma geomancji posługuje się szesnastoma figurami. Powstają one po nakreśleniu losowej liczby znaków, a uzyskane w ten sposób symbole interpretuje się, by uzyskać odpowiedzi na zadane pytanie. Figury powiązano z astrologią, znakami zodiaku, miesiącami, żywiołami, dniami tygodnia, a nawet częściami ciała i różnymi typami sylwetki, dzięki czemu geomancja choć z pozoru prosta, pozwoli Ci uzyskać odpowiedzi na każde, nawet najbardziej szczegółowe pytanie: począwszy od spraw osobistych, takich jak miłość, pieniądze, zdrowie i rodzina, do sytuacji w kraju i na świecie. W geomancji nie ma żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o rodzaj zadanego pytania.

Książka Richarda Webstera w bardzo przejrzysty sposób objaśnia różne sposoby korzystania z geomancji. Jest doskonałym podręcznikiem, dzięki któremu poznasz tajniki tej sztuki i z powodzeniem zaczniesz wykorzystywać ją na co dzień. Nauczysz się tworzyć własne narzędzia do geomancji, które będą dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb, a liczne diagramy i wykresy zawarte w książce sprawią, że bardzo szybko opanujesz arkana wróżenia.

Z okazji swojej premiery przez najbliższy tydzień, do 10 lutego,
możesz skorzystać ze specjalnej promocji
i kupić książkę „Geomancja dla początkujących” aż o 15% taniej!

Wróżenie to sztuka patrzenia na sytuacje z różnych punktów widzenia, umożliwiająca odkrycie i zbadanie możliwych rezultatów naszych działań. Pozwala dostrzec prawdę, wzmacnia naszą intuicję, otwiera dostęp do nowych pomysłów. Korzystajmy więc z możliwości, jakie nam daje.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...