Runa Algiz jako amulet

Za boskiego opiekuna runy Algiz uważany jest Heimdall, strażnik Tęczowego Mostu Bifrost, pośrednik i przewodnik energii między dwoma światami: Asgardem (siedzibą Bogów) i Midgardem (światem ludzi).

Algiz rośnie w wodzie brudnych błot i zadaje straszne rany.
Każdy, kto ją złapie, poparzy się
i krew będzie go palić ogniem.
(z anglosaskiego poematu runicznego)

Charms AlgizNajsilniejsze działanie runy Algiz polega na ochronie przed zranieniem oraz agresją fizyczną i psychiczną. Broni przed wszelkimi złymi siłami, wampirami energetycznymi, złym okiem, złymi życzeniami. Zapewnia też ochronę Sił Wyższych i duchowych przewodników. Ułatwia pracę z energiami.

Algiz wzmacnia zdolności intelektualne, rozwija pomysłowość. Usuwa lęki i obawy, oddala napięcie nerwowe. Przyśpiesza rekonwalescencję po chorobach.

Runa Algiz ułatwia podjęcie decyzji i pomaga dokonać prawidłowego wyboru. Do korzystającej z jej energii osoby przyciąga też nowe szanse i możliwości.

Tarcza algizowaTarcza algizowa AEGISHJALMUR, na której celowe rozmieszczenie run Algiz wzmocnia jej działanie, wytwarza energetyczną kulę białego promieniowania wokół osoby, która ją posiada. Czasem widać wystające z niej ostrza czy też groty skierowane na zewnątrz.

Tarcza doskonale radzi sobie z promieniowaniem geopatycznym i ciekami wodnymi. Ponadto pomoże Ci bezpiecznie otworzyć się na duchowe przewodnictwo, kontakt ze swoim Wyższym Ja oraz nowe sytuacje  i możliwości. Pomaga w zrozumieniu procesów i problemów  na drodze rozwoju duchowego.

Runę Algiz wiąże się z łosiem, turzycą, trzciną, lipą i cisem. Pamiętaj o niej, jeśli będziesz potrzebować ochrony i sięgniesz po pomoc run.

Różne rodzaje wisiorów z runą Algiz, a także mandalę z jej wizerunkiem, zobaczysz TUTAJ. Rysując runę Algiz na kartce papieru używaj koloru czekoladowego.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...