Światło życia – książka Barbary Ann Brennan

Światło życia to tytuł książki Barbary Ann Brennan – światowej sławy fizyk z NASA, psychoterapeutka i uzdrowicielka, autorka bestsellerów medycyny niekonwencjonalnej – prezentuje nowy pogląd na zdrowie, uzdrawianie i chorobę, wskazując na współzależności i uświadamiając nam duchowe i fizyczne przyczyny cierpienia. Autorka w przystępny sposób łączy wiedzę o człowieku, jego energetyce i sensie życia.

Światło życiaKsiążka „Światło życia” została podzielona na 6 części. W części I „Uzdrawianie w naszych czasach” przedstawia teorię leczenia przez nakładanie dłoni. Omawia każdy z poziomów pola energetycznego człowieka (w skrócie: PECz), cztery wymiary energii twórczych człowieka (poziom fizyczny, auryczny, haryczny i poziom gwiazdy rdzenia), przedstawia holograficzny model postrzegania skutku i przyczyny choroby.

„Kiedy myślimy holograficznie, nasze dolegliwości stają się naszymi przyjaciółmi.
Prawdziwą funkcją bólu jest informowanie nas,
że gdzieś w głębi nastąpiło zachwianie równowagi.”

Część II „Współczesne techniki uzdrawiania” opisuje metody działania uzdrowiciela i prezentuje podstawowy opis sesji uzdrawiającej. Pokazuje również, w jaki sposób sami tworzymy chorobę w naszym ciele i życiu.

W części III „Osobiste doświadczenie uzdrawiania” znajduje się opis siedmiu etapów procesu uzdrawiania z perspektywy pacjenta.

Część IV „Tworzenie planu uzdrawiania” zawiera opisy medytacji, ćwiczeń i wizualizacji uzdrawiających, oraz szczegółowe wskazówki terapeutyczne.

Część V „Uzdrawianie a relacje międzyludzkie” skupia się na opisie, w jaki sposób relacje z innymi ludźmi wpływają na nasze zdrowie i samopoczucie. Ciekawie przedstawia różne mechanizmy ataku czy blokady energetycznej, którymi posługujemy się na co dzień. Pokazuje również sposoby na tworzenie związków ze zdrową wymianą energii.

Część VI „Uzdrawianie poprzez wyższe rzeczywistości duchowe” mówi o włączaniu energii wyższych wymiarów do osobistego uzdrowienia. Tu znalazł się opis znaczenia linii hary dla człowieka, a także ćwiczenie umożliwiające jej wyrównanie i usunięcie zaburzeń na jej przebiegu.

Nie popełnię błędu mówiąc, że książki Barbary Ann Brennan są wielką pomocą dla bioenergoterapeutów i osób zajmujących się uzdrawianiem energetycznym. Sama spotkałam się z nimi po raz pierwszy na seminarium I stopnia Reiki, kiedy służyły mi jako dodatkowa pomoc w pokazaniu, jak przepływa energia. Polecam każdemu, kto chciałby pogłębić swoją wiedzę z zakresu pracy z energią.

Książkę „Światło życia” znajdziesz TUTAJ >>

Światło życia

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...