Zapraszamy na wykład „Pozytywna Energia i wsparcie na 2012 rok”

Jak dostosować swoje wibracje do zmian na Ziemi?
Jak żyć i kreować z poziomu Serca?
2012 rok – kolejnym etapem ludzkiej ewolucji?

Zapraszamy na wykład Shirlie Roden i Toma de Winter

POZYTYWNA ENERGIA I WSPARCIE NA 2012 ROK

12 lutego 2012 w Warszawie, godz. 17.00-19.00
ul. Towarowa 22, wejście E („Rzeka Życia” w Jupiter Centrum), opłata 20 zł

W obecnych czasach wszystko zmienia się tak szybko i intensywnie. Potrzebujemy metody, aby w sposób naturalny i elastyczny dostroić się energetycznie do zmian zachodzących wewnątrz i wokół nas. Zmiany i związane z nimi wyzwania są ważnym etapem naszego duchowego rozwoju i całej ludzkości. Rozwiązanie jest proste. Należy pozbyć się ego, połączyć się z Esencją (czystą energią Duszy), odnaleźć w sobie cechy Boga Twórcy i rozpocząć tworzenie rzeczywistości na nowo, ale tym razem z poziomu Serca.

Do tej pory kreowaliśmy rzeczywistość z poziomu mózgu i to głównie z jego męskiej, logicznej części. Ten sposób przestał już działać, właśnie teraz na całym świecie rozpadają się stare systemy ekonomiczne i polityczne. Musimy zacząć tworzyć z innych poziomów, a konkretnie z poziomu Serca. Gdy naprawdę poczujemy, że wszystko co kreujemy pochodzi z Serca to będzie to zgodne z naszą wewnętrzną Prawdą. Będziemy wreszcie żyć według uczuć, a nie według logiki. Uczucia zawsze są prawdziwe i nigdy nas nie zawiodą. Serce jest tym, czym jesteś.

Rok 2012 będzie Rokiem „Objawienia”. W grudniu Ziemia przesunie się w kierunku osiowego centrum galaktyki. Wraz z końcem Kalendarza Majów pole magnetyczne naszej planety zmieni się, a my będziemy mieć szansę dostrojenia się do nowej wibracji i wielopoziomowych zmian. Wykorzystajmy tę szansę już dzisiaj. Musimy natychmiast się przebudzić, otworzyć Serce i mieć całkowitą pewność, że jesteśmy bezpieczni.

W trakcie wykładu Tom de Winter wyjaśni w jaki sposób poradzić sobie z procesami roku 2012. Wykonamy też kilka prostych, praktycznych ćwiczeń, abyśmy mogli doświadczyć na poziomie fizycznym tworzenia z Serca. Natomiast Shirlie Roden pomoże podnieść nasze wibracje do nowego poziomu energetycznego Ziemi przy pomocy anielskich energii, medytacji z dźwiękiem i duchowych pieśni.

Więcej informacji o Shirlie Roden i Tomie de Winter znajdziesz TUTAJ.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...