Piątek trzynastego, dobra okazja na … czerwoną nitkę.

Mam nadzieję, że wiara w pech, jaki ma przynosić 13 dzień miesiąca wypadający w piątek nie towarzyszy Wam dzisiaj. Zwłaszcza w związku z naszą CzaroMarową próbą odpędzenia pecha, o której poinformowaliśmy w mailingu (dla niezorientowanych: wyprzedaż zimowa rozpoczęta 13/01/2012 w piątek :)).

Pomyślałam, o tytule, który również sugeruje wiarę w nieszczęścia. Tym razem jednak takie, które „otrzymujemy” od innych:

Czerwona nitka - Berg YehudaZłe oko? Nie żartuj, czy ta niebezpieczna, negatywna emanująca z oczu drugiej osoby siła rzeczywiście istnieje? Dobre pytanie. Odpowiedź na nie można znaleźć w mądrości pochodzącej sprzed ponad 4 tysięcy lat czyli z czasów, w których żył Abraham, ojciec judaizmu, chrześcijaństwa i islamu. Ta mądrość nazywa się Kabbalah.

(ze wstępu)

Co ciekawe książkę „Czerwona nitka” recenzuje oprócz dr Deepaka Chopry, również … Madonna:

„To nie jest żaden hokus-pokus. Chociaż idee zawarte w tej książeczce są niezwykle proste, są one jak trzęsienie ziemi, nie mając nic wspólnego z dogmatami religijnymi”

[Madonna]

„Kabbalah pokazuje jak objawić piękno twojej duszy i wyruszyć w podróż samopoznania i transformacji.”

[dr Deepak Chopra]

Więcej tytułów z mądrością Kabbalah znajdziesz TUTAJ.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...