Magia runiczna – warsztat na DVD

Co byś powiedział na to, gdyby uzyskanie zaawansowanej wiedzy ezoterycznej wprost od nauczyciela, nie wymagało wyjazdu na kilkudniowe warsztaty i mogło odbyć się w Twoim domu, o dowolnie wybranej przez Ciebie porze? Czy nie uważasz, że to dobry pomysł?

Jeśli tak, to z przyjemnością przedstawiam Ci Magię runiczną, najnowszy warsztat nagrany na dwóch płytach DVD. Starożytna wiedza jest w zasięgu Twojej ręki!

Magia runiczna DVDMagia runiczna stanowi esencję kilkudniowych warsztatów przeprowadzonych przez Allę Alicję Chrzanowską, uczennicę wybitnego runologa Ewgienija Kolesowa.
Film w całości poświęcony jest PRAKTYCZNEMU zastosowaniu magii run w codziennym życiu.
Według wierzeń starożytnych Skandynawów runy zostały podarowane ludziom przez Odyna, głównego boga staroskandynawskiego panteonu.

Znaki runiczne są używane od wieków, przede wszystkim do tworzenia magicznych zaklęć oraz przewidywania przyszłości.

Dzięki temu nagraniu dowiesz się, które runy są odpowiedzialne za zdrowie i sukces, które przynoszą bogactwo i przyciągają miłość, a które zapewniają bezpieczeństwo w trakcie podróży i są pomocne w rozwoju osobistym czy nauce.

Odkryjesz również sekrety łączenia run, które pozwolą Ci szybciej osiągać to, czego pragniesz. To bardzo ważne, gdyż należy uważać, aby oddziaływanie poszczególnych run nie było ze sobą sprzeczne lub też, aby końcowy rezultat nie zaskoczył nas efektami ubocznymi. Z tego powodu znajdziesz w filmie konkretne przykłady, dzięki którym poznasz metody prawidłowego łączenia run.

Nauczysz się także tworzyć osobiste talizmany runiczne na podstawie imienia oraz poznasz tajemne symbole, które wzmacniają moc amuletów.

Jeśli interesują Cię runy, prawdopodobnie trudno Ci będzie oderwać się od oglądania filmu Magia runiczna. Jeżeli natomiast chciałbyś rozpocząć swoją przygodę z runami lub zachęcić kogoś do ich poznania, film ten, jako esencja warsztatów szkoleniowych, wprowadzi Cię i zachęci do odkrywania fascynującego świata run.

Po przyswojeniu wiedzy z filmu Magia runiczna otrzymasz potężne narzędzie i poznasz sposoby, jak z niego korzystać w celu polepszenia dosłownie każdej dziedziny swojego życia!

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...