„Między niebem a ziemią” oraz „Ballada” nominowane do najlepszych książek na jesień!

W konkursie „Najlepsza książka na jesień 2011” prowadzone jest głosowanie internautów, którzy również wyróżniają najlepsze książki na długie, jesienne wieczory. I uwaga, wśród nominowanych książek znajduje się również „Ballada” Maggie Stiefvater (nominacja Jury konkursu) oraz „Między niebem a ziemią” Jamesa F. Twymana!

Między niebem a ziemią” jest niezwykłą opowieścią, będącą zapisem autentycznych doświadczeń autora. Lynda, żona Jamesa Twymana, została bez powodu zamordowana przez dwóch mężczyzn, którzy włamali się do jej mieszkania. Trzy i pół roku później James pod wpływem snów i dziwnych wizji odbywa podróż do Lakeview, na drogę stanową numer 144, gdzie na krótko po śmierci żony, sam o mało nie zginął. Tajemnicze miejsce przyciąga go w hipnotyczny sposób, ale jak się okazuje, nie jest to zwykła droga. Miejscowi ze względu na głębokie urwiska, wokół których wije się ta niebezpieczna i kręta trasa, zwą ją Aleją Samobójców, natomiast według Indian droga  prowadzi przez tereny, na których granica między światem ludzi i światem duchów jest bardzo cienka.…

Jeżeli kiedykolwiek zastanawiałeś się, czy  można skontaktować się z bliskimi osobami, które zmarły, nie musisz mieć już wątpliwości. Jeśli myślałeś, że niebo i ziemia nie są ze sobą związane, ta książka ukaże ci świat, o jakim nie śniłeś… świat, w którym miłość trwa wiecznie, a życie nigdy nie przemija.

Zapraszam do głosowania na książkę „Między niebem a ziemią” Jamesa F. Twymana w konkursie „Najlepsza książka na jesień„! Według słów Neale Donalda Walscha, autora „Rozmów z Bogiem„: „Raz na całe pokolenie trafia się historia miłosna, która zmienia nasze spojrzenie na życie. To jest właśnie taka historia”.

Między niebem a ziemią

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...