Przed swoją premierą „Magija współczesna” 18% taniej!

Miło nam poinformować, że na 30 września zaplanowana została premiera „Magiji współczesnej.

Magija współczesnaOd ponad dwóch dekad Magija współczesna to najpopularniejszy i najbardziej kompletny podręcznik do nauki magiji ceremonialnej, jaki kiedykolwiek opublikowano. Dziesiątki tysięcy adeptów sztuki magicznej z całego świata korzystało z tej książki jako z podstawowego praktycznego przewodnika po świecie magiji.

Arkana wysokiej sztuki magicznej  zaprezentowano w postaci dwunastu lekcji, które zapewniają uczniom bezpieczne  zapoznanie się z serią praktycznych ćwiczeń i rytuałów, uzupełnionych porcją solidnej wiedzy, historii i teorii, potrzebnych do tego, abyś stał się prawdziwym magiem ceremonialnym. Książka jest mocno zakorzeniona w tradycji magicznej Zachodu, ale również dostosowana do wymagań współczesnej praktyki, przez co pomaga osiągnąć pełne mistrzostwo we wszystkich podstawowych zagadnieniach magicznych, takich jak:

Tajemnice Kabały, Najpotężniejsze rytuały magiczne, Tworzenie i przeprowadzanie własnych rytuałów, Medytacja, Etyka magiczna, Projekcja astralna, Narzędzia magii, Przywoływanie duchów, Tantra i magia seksualna, Tarot, Talizmany i amulety, Sekrety wizualizacji, Alchemia, Samoobrona psychiczna, Rytuały uzdrawiania

Wzbogacona o przykłady z praktyki autora oraz o pomocne ilustracje Magija współczesna  to doskonałe kompendium wiedzy magicznej dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych studentów wiedzy magicznej.

Już teraz, do 30 września możesz zakupić Magiję współczesną aż 18% taniej!

Tak niska cena „Magiji współczesnej będzie obowiązywać tylko do dnia premiery książki. Promocja dotyczy jedynie zamówień z wcześniejszą przedpłatą na konto sklepu.

Jeśli wolisz zapłacić przy odbiorze książki, złóż na nią zamówienie po 30 września.  Wybierając po 30 września płatność przy odbiorze Magija współczesna  nie otrzymasz jej jednak w tak atrakcyjnej cenie.

Promocja dotyczy jedynie zamówień z wcześniejszą przedpłatą na konto sklepu.

W Twoje ręce trafi gotowy, liczący ponad 600 stron, kompletny zbiór arkanów wysokiej sztuki magicznej. Magija współczesnabędzie mieć twardą oprawę – w końcu jako podręcznik, do którego wciąż będziesz powracać, musi być odpowiednio wytrzymała! Osobiście nie mogę się jej już doczekać!

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...