Zapraszamy na lipcowe ezo-wczasy!

W dniach 17.07.11 – 29.07.11. w Wasilkowie pod Białymstokiem, w dolinie rzeki Supraśl, odbędą się 12 już wczasy psychotroniczne organizowane przez Allę Alicję Chrzanowską i grupę przyjaciół-ezoteryków. W ich cenie 1800 zł wliczony jest 13-dniowy pobyt w hotelu, 3 posiłki dziennie, poranna gimnastyka Tai Chi, wieczorne ćwiczenia jogi oraz uczestnictwo w jednym, wybranym kursie. Za każdy dodatkowy kurs jest dopłata 200 zł (czyli ok. 50% taniej, niż zwyczajowo).
Do wyboru są takie tematy kursów, jak m.in.: Podstawy Tarota; nowe pozycje Tarotowego Portretu Psychologicznego; Magia ochronna; Numerologia podstawowa, ale też Numerologia w biznesie; Wróżby anielskie; Su dok czy Huna. Zobacz pełny opis wczasów.

Oczywiście, można brać udział w wszystkich zajęciach, ale z chwilami przerwy będzie to nauka od rana do wieczora! Przyroda wokół ośrodka jest przepiękna, warto więc skorzystać z jej uroków, jak również z możliwości poznania wspaniałych osób, mających zainteresowania podobne do Twoich. Pamiętaj, że nic nie zdarza się bez przyczyny!

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...