Kilka „świątecznych” pomysłów

Nie tak dawno temu zacząłem się zastanawiać, w co zaopatrzyć się w tym przed-świątecznym okresie może człowiek, by było i przyjemne i niezbyt okultystyczne – hah, i udało mi się co nieco wymyślić. A wspominam o tym już teraz, ponieważ jak już nasi miłośnicy na Facebooku wiedzą, CzaryMary.pl dołączyło do akcji Dnia Darmowej Dostawy.

W wielkim skrócie – 1 grudnia wszystkie zakupy pojadą do klientów za darmo. Na szczegóły proszę jednak czekać jeszcze kilka dni. Wracając do tematu – jak widać, okres przed-świąteczny również u nas w firmie, toteż nie mogłem się powstrzymać, by kilka pomysłów wam przedstawić.

Świece

Świece

Stół świąteczny bez świec? To jakoś nie wygląda i się nie godzi. A przecież świece można poustawiać w innych miejscach domu, nadając całemu naszemu gniazdku ciepły, przyjemny klimat, otwarty ogień ma bowiem to coś. Co więcej, ogień znany jest w wielu systemach magicznych z tego, że pochłania negatywne energie – czyż jest jakaś lepsza  metoda, by jeszcze bardziej wzmocnić pozytywny nastrój świąteczny?

A na magazynach posiadamy całkiem spore kolekcje świec:

Kadzidła

Kadzidła

Moją drugą propozycją są kadzidła. Te oczywiście nie każdemu się spodobają, definitywnie również mają mniej wspólnego ze świętami, niż świece czy aniołki. Ci jednak, którzy przepadają za przyjemnymi, łagodnymi i naturalnymi zapachami, z pewnościa powinni zainteresować się naszą kolekcją kadzideł naturalnych.

Anioły

Aniołki

W końcu – choinka, stoły i te sprawy, warto je przyozdobić figurkami aniołków wszelkiej maści, kolorów i rozmiarów. Część z pewnością trafi na stoły do ozdoby, część na choinkę, część do stroików, a może jeszcze jakieś staną się prezentem? Oto nasza kolekcja aniołków.

Pozostaje jeszcze wybrać coś na prezenty dla bliskich, ale tutaj już nie doradzę – każdy z pewnością doskonale wie, co się bliskim spodoba :).

A w co Ty czytelniku zaopatrzysz się w CzaryMary na święta?

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...