Szukasz pracy – mamy dla Ciebie propozycję!

Specjalista do spraw reklamy i marketingu wydawnictwa i sklepu internetowego ezoterycznego.

Zadania:

– stworzenie i realizowanie planu marketingowego wydawnictwa oraz sklepu internetowego
– koordynowanie działań reklamowych online i offline
– nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi reklamobioracami i reklamodawcami
– negocjowanie patronatów medialnych
– marketing partyzancki i niszowy online

Oczekiwania:

– doświadczenie w marketingu i promocji online
– doświadczenie w pracy w wydawnictwie bądź sklepie internetowym
– znajomość branży ezoterycznej (bądź zainteresowania ezoteryczne) mile widziane
– doskonała umiejętność wyszukiwania informacji w internecie
– łatwość nawiązywania kontaktów
– umiejętność pracy w zespole
– wykształcenie conajmniej średnie
– dobra znajomość angielskiego
– doskonała obsługa komputera i internetu

Oferujemy pracę w młodym i ambitnym zespole nastawionym na sukces. Szukamy osoby z Białegostoku bądź okolic (praca w siedzibie firmy), choć dopuszczamy też możliwość pracy zdalnej.

CV wraz z listem motywacyjnym i dopiskiem „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).” prosimy o przesłanie na adres rekrutacja@illuminatio.pl

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi osobami

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...