Portal Duchowy otwiera podwoje

Dzięki uprzejmości Łukasza, mam okazję i prawdziwą przyjemność zaprezentować wam nowy, interesujący projekt z dziedziny rozwoju duchowego i ezoteryki – Portal Duchowy.

Znajdujące się pod adresem portal-duchowy.pl nasze oczko w głowie, stale dopieszczane, rozbudowywane i urozmaicane… Zapytacie – no dobra, jest wiele takich stron, co w tej wyjątkowego?

Przede wszystkim:

  • Duża ilość działów specjalnie przeznaczonych na twórczość czytelników. Właściwie każdy znajdzie odpowiednie miejsce. Są standardowo artykuły, ale dla tych, którzy wolą coś krótszego napisać, są Dzienniki, w których można opisywać sny, przeżycia, przemyślenia. Jeśli ktoś niema ochoty pisać ciągle o ezoteryce, może napisać coś w dziale Pasje…
  • Właśnie – Pasje, tak nazwaliśmy dział, w którym piszemy o tym, co nas kręci, niekoniecznie dotycząc bezpośrednio tematyki rozwoju duchowego czy ezoteryki. Znajdziecie tam recenzje i felietony, oraz krótsze notki na temat: filmów, gier komputerowych, RPG, muzyki, a w przyszłości zapewne czegoś jeszcze.
  • Stawiamy na pozytywny przekaz i kulturę. Na portalu unikamy tekstów mrocznych, zasiewających strach i niepewność w czytelniku. Nie znajdziecie u nas tekstów „apokaliptycznych”, czy takich na temat wielkich spisków, chyba, że w takim ujęciu, które pokazuje realne rozwiązania, które można faktycznie przedsięwziąć samemu, by daną przeszkodę pokonać. Chcemy, aby Portal Duchowy budował w każdym poczucie wzrastania i możliwości, a nie straszył fatalna rzeczywistością, która każdego osacza coraz bardziej.;)
  • Czytelnicy mogą komentować teksty, mogą pisać na naszym czacie/shoutboxie, generalnie każdy, niezależnie od uzdolnień, może dołożyć od siebie swoją pozytywną cegiełkę choćby jednym dobrym słowem!

I tak to u nas wygląda.:)

Portal Duchowy dopiero się rozwija, dopiero kształtuje, dlatego będziemy każdemu bardzo, bardzo wdzięczni, jeśli zechce nam pomóc w taki czy inny sposób, czy to przez udostępnienie swoich tekstów, czy też poprzez zareklamowanie nas na swoich stronach (na portalu są do pobrania banerki), czy też polecając zwyczajnie stronę znajomym, również można pomóc.

Tymczasem serdecznie pozdrawiam i pozostaje mi jedynie zaprosić do częstego nas odwiedzania i bycia z nami!:)

portal-duchowy.pl – pamiętajcie o nas.:)

Pozdrawiam!

Corey

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...