Targi „Bliżej natury, bliżej zdrowia” – Katowice

Witam serdecznie wszystkich!

Właśnie wróciliśmy z targów w Katowicach, które odbyły się w miniony weekend. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko. Otrzymaliśmy od Was dużo ciepłych słów i szczerych uśmiechów.

Targi upłynęły pod znakiem medycyny naturalnej i wszystkiego, co się z tym wiąże, włączając w to książki, naturalne kosmetyki oraz produkty spożywcze. W trakcie targów miały miejsce liczne wykłady, które cieszyły się dużą popularnością wśród odwiedzających. Zwłaszcza prelekcje poświęcone zwalczaniu raka oraz zgoła odmiennej tematyce – HUNIE wywołały duże zainteresowanie.

Cieszymy się bardzo, że na temat HUNY – naszej niedawno wydanej książki – został zamieszczony obszerny artykuł w gazecie targowej. Wielu odwiedzających targi bardzo ucieszyło się na widok kolejnej pozycji autorytetu w dziedzinie HUNY – Serge Kahili Kinga. Można powiedzieć, że stała się ona jednym z przebojów targów:) Pozytywne przesłania zawarte w tej książce odpowiadają wielu ludziom, którzy poszukują recepty na poprawę swojego życia. Dzięki temu, że HUNA proponuje wiele metod, ćwiczeń i technik, staje się jeszcze bardziej pomocna dla swoich czytelników. W trakcie kolejnych dni targów, coraz więcej ludzi sięgało po tę książkę.

Podczas targów odbyła się także premiera naszej najnowszej książki – Odważne Dusze Roberta Schwartza. Wielu ludzi zostało zaintrygowanych jej treścią. Chociaż nigdy mogli nie słyszeć o planowaniu przedurodzeniowym, to wyczuwali, że porusza ona kluczowe dla każdego człowieka zagadnienia, dotyczące sensu życia i celowości wyzwań, przed  którymi stajemy.

Trzy dni targowe skończyły się bardzo szybko i z pewną dozą niechęci trzeba było spakować swoje rzeczy oraz wracać do pracy:) Nie pozostaje nic innego, jak czekać na kolejne targi i na Was drodzy odwiedzający.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...