Relacja ze spotkania z Serge Kahili Kingiem

25 września 2009 r. w Warszawie miało miejsce spotkanie z autorytetem w dziedzinie Huny ? starożytnej hawajskiej wiedzy, autorem wielu poczytnych na całym świecie książek dotyczących tej tematyki. Spotkanie w stolicy zostało połączone z promocją dwóch książek tego autora: ?Sztuka natychmiastowego uzdrawiania według kahunów? (wyd. Manawa) oraz najnowszej, stanowiącej zbiór najważniejszych zasad przedstawionej filozofii – ?HUNA? (wyd. ILLUMINATIO).

Honorowego gościa powitała niemal całkowicie wypełniona sala uczestników spotkania. Serge Kahili King przyznał nieoficjalnie, że był to jeden z jego największych mini-warsztatów w Europie.

2,5 godz. wystąpienie autora rozpoczęła jego przyjaciółka, która zaśpiewała przepiękną hawajską pieśń, po czym nastąpił wykład Serge Kahili Kinga. Miał on formę warsztatu, w trakcie którego zaprezentowane zostały m.in. ćwiczenia oddechowe i relaksacyjne, ułatwiające skupienie się i swobodny przepływ energii. Zgromadzeni reagowali bardzo spontanicznie na proponowane techniki i bardzo chętnie stosowali je na miejscu. King przedstawił również podstawowe założenia filozofii Huny oraz możliwe sposoby wykorzystania tej wiedzy w praktyce i codziennym życiu każdego człowieka. Wykład spotkał się dużym, pozytywnym odzewem ze strony publiczności , dlatego planowany czas spotkania przedłużył się o pół godziny.

Po skończonym wykładzie, jak także w przerwach w jego trakcie była możliwość krótkiej rozmowy z Serge Kahili Kingiem, który podpisywał swoje książki.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...