HUNA – Warsztat i Wyklad – Serge King – TYLKO 30 ZŁ

Galeria Czwartego Wymiaru, wydawnictwa Manawa i Illuminatio zapraszaja na:

WYKŁAD ORAZ WARSZTAT Serge’a Kahili Kinga:

Ćwiczenia Energetyzujące

Piątek 25 września 2009, godz. 18.00

CENTRUM KONFERENCYJNO-KONGRESOWE

ul. Bobrowiecka 9, Warszawa

Sala A-401

Dojazd autobusem nr 119 z Dworca Centralnego

(przystanek na przeciw Hard Rock Cafe – Złote Tarasy)

Promocyjna cena: tylko 30 złotych

Warsztat ten to wyjątkowa okazja do spotkania z wielkim autorytetem Huny ? Serge Kahili King ? przy okazji promocji jego najnowszych książek: „Sztuka uzdrawiania według kahunów” (wyd. Manawa) oraz „Huna” (wyd. Illuminatio) ? które Serge King będzie podpisywał po wykładzie.

Bilety w cenie 30 zł można kupić bezpośrednio przed warsztatem.

UWAGA: Na warsztacie będzie już można nabyć pierwsze egzemplarze HUNY Serge Kahili Kinga


Serge Kahili King to autor międzynarodowych bestsellerów  o hunie ? starożytnej wiedzy hawajskiej. Hawajski kahuna, szaman afrykański, autorytet naukowy świata Zachodu.  Nagrodzony medalem zasługi przez prezy denta Senegalu za wybitne zasługi dla ludności Afryki. Założyciel Aloha International , znanej na całym świecie fundacji skupiającej nauczycieli, masażystów, terapeutów i ludzi dobrej woli, którzy wymieniają się swoją wiedzą.. Od wielu lat naucza ludzi na całym świecie jak używać technik szamańskich do uzdrawiania, pomagając im odkrywać własną moc twórczą.

Huna: Starożytne hawajskie sekrety współczesnego życia

(najnowsza książka S. King’a ? premiera 25 września 2009)

Huna: Starozytne hawajskie sekrety wspolczesnego zycia

Ta książka to klucz do tajemnicy spełnienia wszystkich marzeń. – Mary Olsen Kelly, autorka Path of the Pearl i Chicken Soup for the Breast Cancer Survivor’s Soul

Wyjątkowa! Stwórz swój własny, nowy świat według prostych, lecz pełnych mocy recept Serge’a na to, jak zastosować starożytną, głęboką i tajemną naukę Huny. Dzięki nim otrzymasz dar zmieniania świata.– dr Yvonne Oswald, zdobywczyni nagrody w dziedzinie hipnoterapii oraz autorka książki Every Word Has Power

Huna to bogactwo wiedzy i system doskonalenia oraz czerpania radości z życia. Opierając się o mądrość i sens wybranych, źródłowych, osobiście zinterpretowanych hawajskich wyrazów i przysłów, Serge Kahili King staje się drogowskazem oraz głosem współczesnej szkoły i ruchu zwanego Huną – Patrick Ka’ano’i, autor książki Kamalamamalama

Starożytna nauka Hawajczyków z której powstała tradycja Huny przez wieki była strzeżona i przekazywana z pokolenia na pokolenie. Tradycja Huny, wywodząca się z czasów zanim pierwsi misjonarze przybyli na wyspy, jest nie tylko filozofią życia ? głęboko wiąże się i przenika z każdym  aspektem życia Hawajczyków.

Łącząc starożytną hawajską mądrość ze współczesną praktyką, Serge Kahili King przekazuje filozofię kryjącą się za wierzeniami, historią i podstawami Huny. Co więcej, King pokazuje czytelnikowi jak wykorzystać filozofię Huny do osiągnięcia tak materialnych, jak i duchowych celów.

Praktykujący Hunę napotkają tu głębokie zrozumienie prawdziwej natury życia ? oraz rzeczywistego znaczenia osobistej mocy, przekonania i wiary. Rozważając siedem zasad, na których opiera się Huna, King przekazuje czytelnikowi nieprzemijającą i potężną mądrość.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...