Tybetańskie Kadzidła do 30% taniej

Tybetańskie kadzidła są zazwyczaj mieszanką od 20 do 100 różnych ziół, drewna, przypraw i minerałów. Składniki te są dokładnie suszone a następnie mielone i wymieszane do konsystencji pasty. Następnie masa ta zostaje wyciśnięta w kształt długich patyczków (jak długie paluszki), które następnie są cięte i suszone.

Mówi się, że dokładne proporcje składników determinujące naturę kadzidła zostały stworzone jeszcze w czasach, w których Budda chodził po ziemi, czyli 2500 lat temu. Przepisy te trafiły to Tybetu i zostały zaadaptowane i rozwijane przez mnichów w klasztorach tybetańskich. Od czasu inwazji Chin na Tybet w 1951 roku sztuka tworzenia kadzideł tybetańskich praktykowana jest przez mnichów, mniszki i uchodźców mieszkających obecnie na terenie Indii, Nepalu czy Bhutanu.

Kadzidła tybetańskie mają bardzo dużo zastosowań: do praktyk religijnych, uspokojenia myśli, relaksu i wyciszenia, jako pomoc przy medytacji, w celu uleczenia fizycznych i psychicznych zakłóceń, jako remedium na stress i bezsenność, ochronę przed negatywami i oczywiście, jako piękny odświerzacz powietrza.

Kadzidła te są w 100% naturalne, nietoksyczne, pięknie pachnące.

Obecnie w CzaryMary.pl mamy promocję na wybrane rodzaje z baaaardzo szerokiej oferty kadzideł tybetańskich. Niektóre są aż do 30% tańsze. Wszystkie kadzidła tybetańskie w promocji można znależć tutaj.

W ofercie mamy też kadzielniczki do palenia kadzideł, kadzidła sypkie, składniki kadzideł (do samodzielnego stworzenia swego zapachu, etc). Cała nasza oferta jest tu: Kadzidła Tybetańskie

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...