Najnowsza książka Serge Kahili Kinga o uzdrawianiu

Sztuka uzdrawiania według Huny to najnowsza książka Serge Kahili Kinga która właśnie ukazała się nakładem zaprzyjaźnionego z nami wydawnictwa Manawa.

Ponieważ od wydania jego ostatnich książek po polsku upłynęło sporo czasu, to może na początku przedstawię osobę autora.

Serge Kahili King, doktor psychologii, opublikował największą na świecie ilość książek i nagrań audio oraz video z zakresu Huny, polinezyjskiej filozofii i stylu szczęśliwego życia, oraz na temat ducha Aloha, pełnego miłości i pokoju nastawienia do życia, z którego znane są Wyspy Hawajskie. W wieku 14 lat, dzięki swojemu ojcu, przeszedł inicjację szamana hawajskiego, a mając 18 lat został adoptowany przez rodzinę Kahili i wykształcony na kupua hawajskiego. Obecnie naucza ludzi na całym świecie jak używać technik szamańskich do uzdrawiania, pomagając im odkrywać własną moc twórczą.

Szaman Miejski – czyli magiczny podręcznik przeżycia w miejskiej dżungli – to chyba najsłynniejsza książka łącząca szmanizm huny z współczesnym życiem.

Sztuka uzdrawiania według kahunów - Serge Kahili KingW Sztuce uzdrawiania wg Huny – klasycznym dziele Kinga opartym o jego pracę doktorską – wprowadza on czytelnika szczegółowo  w arkana starożytnej hawajskiej tradycji, zawierającej pełen program zapobiegania chorobom oraz ich uleczania. Jest to również istna kopalnia wiedzy na temat tradycji i historii Huny i historii Hawajów. Lekturę tej książki polecam wszystkim, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę i zrozumienie Huny, oraz poznać ich sposób na życie w pełnym zdrowiu.

Książka „Sztuka uzdrawiania wg Huny” objęta jest patronatem medialnym CzaryMary.pl

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...