Niesamowita historia o Bogu…

„Żyć bez miłości to tak, jakby zawiązać ptakowi skrzydła i pozbawić go możliwości fruwania”

Zapewne każdy z nas choć raz w życiu czuł się osamotniony, przegrany, cierpiący, zdradzony, zraniony, bez wiary i nadziei na przyszłość. Świat stracił swe barwy, a zranione serce wołało o pomoc. A pomoc… nadchodzi prędzej czy później.

Allen Mackenzi, bohater bestsellerowej powieści „Chata”, nagle traci najmłodszą córkę. Wszelkie ślady wskazują na brutalne morderstwo, popełnione w opuszczonej chacie w Oregonu. Rozpacz ojca po stracie córki nie ma końca. Jego serce targają uczucia bezsilności i nienawiści, a umysł ogarniają myśli „dlaczego właśnie ja?”.

Po kilku latach od tragicznego wydarzenia, nagle otrzymuje tajemniczy list z zaproszeniem do owej chaty – miejsca, gdzie rozegrała się tragedia. Targany wątpliwościami i bolesnymi uczuciami decyduje się jechać. Przyjazd staje się być jak katharsis… Mack spędza w chacie weekend, uczestnicząc w czymś w rodzaju sesji terapeutycznej z Bogiem, nazywającym siebie Tatuśkiem, Jezusem, który pokazuje się pod postacią żydowskiego robotnika, i Sarayu , Azjatką uosabiającą Ducha Świętego… CZYTAJ WIĘCEJ

„Chata” to piękna historia o tym , jak Bóg przychodzi do nas w naszych smutkach, do nas uwięzionych we własnych rozczarowaniach, zdradzonych przez własne wyobrażenia. Nigdy nie zostawia nas tam, gdzie nas znajduje, jeśli się przy tym nie upieramy.

„Chata” jest wyrazem osobistej wędrówki autora – doświadczenia cierpienia we wczesnym dzieciństwie, kryzysu wiary w Boga oraz ponowne Narodziny. „Chata” powstała jako prezent dla jego sześciorga dzieci i przyjaciół. Kiedy przyjaciele przyszli po więcej, aby rozesłać je znajomym, pomyślał, że książka nadaje się do udostępnienia większej liczbie odbiorców. Aż wreszcie książka dotarła i do nas…

SPECJALNIE DLA CIEBIE W PROMOCYJNEJ CENIE!

Powiew Dalekiego Wschodu…

Z radością informujemy, iż niedawno w naszym sklepie pojawiły się kolejne okazy biżuterii prosto z Dalekiego Wschodu. Tym razem osobiście przywiozła je Monika z podróży do Indii :-)) Wśród nowych wzorów są wisiorki, bransolety, naszyjniki, kolczyki, male oraz poniższe śliczności:

KLIKNIJ TUTAJ ABY ZOBACZYĆ PEŁNĄ OFERTĘ BIŻUTERII TYBETAŃSKIEJ

Z miłości do Siebie…

O mocy umysłu powiedziano już wiele. O naszym wpływie na rzeczywistość i twórcze kreowanie naszego życia również. Ale jak wybrać to, co najważniejsze i śmiało ruszyć do przodu? Odpowiedź na to pytanie chętnie udzieli Monika Burzyńska na warsztacie „Z miłości do siebie…”Zapraszamy 31 maja do Białegostoku. Co jeszcze zyskasz dzięki spotkaniu „Z miłości do siebie…”?

  • jak zaprosić prawdziwą Miłość do swojego życia i co oznacza Bliźniaczy Płomień
  • jak stwarzać PRZESTRZEŃ MIŁOŚCI w swoim życiu i wewnątrz siebie
  • nauczysz się wybierać sposób w jaki chcesz się czuć
  • dowiesz się jaki wpływ ma podświadomość na Twoje życie
  • jak prawidłowo używać afirmacji i wizualizacji
  • nauczysz się korzystać z głosu wewnętrznego doradcy
  • jak w prosty sposób możesz WZMACNIAĆ SIEBIE poprzez pracę z energią
  • dowiesz się jak skutecznie pokonać lęki i ograniczenia
  • jak prosperować nawet w czasie kryzysu

KLIKNIJ TUTAJ ABY PRZECZYTAĆ WIĘCEJ INFORMACJI
Pozdrawiamy serdecznie,

Magdalena Mojsik i zespół CzaryMary.pl

PS. Raz jeszcze zapraszamy do zapoznania się z ofertą Biżuterii Tybetańskiej – oprócz znanych już wzorów (zostało jedynie kilka sztuk :)) pojawiły się nowe – piękne i tanie, prosto z Indii (lub okolic :)). KLIKNIJ TUTAJ ABY ZOBACZYĆ PEŁNĄ OFERTĘ BIŻUTERII TYBETAŃSKIEJ


1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...