Na majówkę: ciekawe nowości i warsztaty

Tak jak przyroda za oknem, CzaryMary.pl rozkwita i zmienia się na wiosnę. Właśnie wprowadzamy wiele zmian w oprogramowaniu sklepu, które mają sprawić, że jeszcze przyjemniej i bezpieczniej będzie się robiło zakupy u nas oraz zdecydowanie cały czas rozszerzamy ofertę (kilka nowości opisaliśmy w tym mailu).

W ostatni weekend majowy, we Wrocławiu, odbędzie się kilka bardzo ciekawych warsztatów, takich jak: Ho’oponopono Morrnah Simeony (jest to esencja nauk hawajskich kahunów), Konstelacje Hellingerowskie, czy EFT – Technik Emocjonalnej Wolności. Wszystkie informacje o tych spotkaniach umieściłem w dalszej części tej wiadomości.

Nowe ciekawe książki


Niezwykłe wróżby ze zwykłych kart

Świat wróżb – fascynujący i tajemniczy. Któż nie lubi lekkiego dreszczyku emocji tuż przed odsłonięciem kart? Dla wszystkich zainteresowanych karcianymi wróżbami, polecamy nowo wydaną książkę „Niezwykłe wróżby ze zwykłych kart”.


Astrologia współczesna, Lilith ujawnia swoje tajemnice

Dla wszystkich miłośników astrologii mamy dobrą wiadomość. Niedawno na rynku polskim pojawił się pierwszy tytuł z planowanego cyklu książek astrologicznych „Astrologia współczesna”. Swoją wiedzą będzie się z nami dzielić wybitna rosyjska astrolożka Elena Suszczyńska. Zapraszamy do zapoznania się z „Astrologia współczesna, Lilith ujawnia swoje tajemnice, t. I”.

„Świetlisty Wąż”

Czy znasz Durnvaldo Melchidezeka? Czy jesteś już po lekturze „Pradawnej tajemnicy kwiatu życia” lub „Życia w przestrzeni serca”? Jeśli tak, to z całą pewnością dobrą nowiną okaże się informacja o jego nowej książce „Świetlisty Wąż”. Jego opowieść jest żywym ciągiem ceremonii pomagających leczyć serca, łączyć energie, uzdrawiać pradawny brak równowagi, czy mówiąc krótko – wznosi naszą świadomość co do niepodzielności życia we wszechświecie.

„Pradawna tajemnica kwiatu życia tom II” jest już dostępny! Ponownie w sprzedaży pojawił się drugi tom „…tajemnicy…”. Polecamy wszystkim, których „wciągnęła” lektura części I.

Ciekawe warsztaty i nowości na majówkę

Ho’oponopono Morrnah Simeony

Ho’oponopono jest esencją starożytnej psychologii i filozofii hawajskiej, której już od wieków znane było (i stosowane w praktyce) wszystko to, do czego obecnie dochodzi współczesna neurochemia, czy fizyka kwantowa. Proces pozwalający na oczyszczenie naszego umysłu ze wszystkiego, co powoduje stres, problemy w relacjach, prowadzi do chorób i zaburzeń w naszym życiu. „Resetując” nasz biokomputer, transformując traumy, zaburzenia energetyczne, otwieramy się na nowe możliwości i rozwiązania w naszym życiu… czytaj więcej

Ho’oponopono Morrnah Simeony – starożytny proces hawajskich kahunów

Prowadzi Anna Kligert (uczennica i tłumaczka Morrnah Nalamaku Simeony)

Wrocław 30-31 maj 2009

Więcej informacji:
http://www.bleep.pl/szkolenia-manawy/hoo-morn-sim/akt-term

Cena kursu: 800 zł. Osoby powtarzające kurs – 400 zł. Zgłoszenia przyjmujemy w miarę wolnych miejsc, najpóźniej do 24.05.2009.

Informacje i zapisy:
tel./fax: 071/322 87 74, gsm.0695 09 05 71, e-mail: manawa@manawa.com.pl

Huna & EFT – zmień swój program

Czy wiesz, że twój umysł działa tak, jak komputer? Zapisane w nim pliki i programy determinują to, kim jesteś i co cię w życiu spotyka. Działasz jak maszyna. Ale możesz to zmienić!!! Jak?

Poprzez wykasowanie zbędnych programów i śmieci ze swojego umysłu, a wstawienie nowego, zdrowego oprogramowania. Ty sam stworzysz swój program i zaczniesz tworzyć swoją rzeczywistość. Czy wiesz, że każdy twój neuron posiada ilość połączeń przekraczającą liczbę gwiazd w naszej galaktyce?

Możesz praktycznie wykorzystać ten nieograniczony potencjał.

Uczestnicy warsztatów otrzymają zeszyt ćwiczeń do 30-dniowego programu radykalnej zmiany. Dlaczego właśnie 30-dniowego? Ponieważ według badań i eksperymentów przeprowadzonych przez NASA tyle czasu potrzebują nasze struktury neuronowe, aby możliwa była radykalna i trwała zmiana w naszym życiu… czytaj więcej

Huna & EFT – ZMIEŃ SWÓJ PROGRAM

WROCŁAW 16-17 czerwiec 2009

Nowatorskie połączenie starożytnej wiedzy Huny, najnowszych odkryć neurochemii oraz neuropsychologii.

autorski program Joanny Mądrzak i Kamili Jakimowicz

PODCZAS ZAJĘĆ OPRACUJEMY WSPÓLNIE 30-DNIOWY PROGRAM RADYKALNEJ ZMIANY WYBRANEGO ASPEKTU TWOJEGO ŻYCIA

Inwestycja: 400 zł

Zapisy: Kamila Jakimowicz

tel. 508 497 434
mandalashanti@mandalashanti.com

Więcej informacji:
http://www.bleep.pl/szkolenia-manawy/huna-eft oraz
www.manadalashanti.com

EFT Techniki Emocjonalnej Wolności

Techniki Emocjonalnej Wolności to metoda oparta na tappingu oraz pracy z emocjami w celu przywrócenia naturalnej harmonii w ciele i emocjach co prowadzi do cofania się dolegliwości zarówno natury psychicznej jak i fizycznej.

Brak równowagi powoduje blokadę w przepływie energii, a to wywołuje negatywne emocje, oraz nierównowagę chemiczną w organizmie, która prowadzi do wytworzenia się objawów w ciele fizycznym(np. ból, depresja) EFT w chwili obecnej jest najefektywniejszą metodą psychoterapeutyczną. Oddziałując na emocje, oddziałujemy również na ciało, usuwając emocje usuwamy przyczyny chorób, które nie mają już dłużej prawa istnienia.

Czego możesz spodziewać się po szkoleniu?

Zapoznasz się z metodą EFT Poznasz podstawowe narzędzia i techniki EFT, abyś po wyjściu z warsztatu mógł zacząć używać metody w swoim codziennym życiu Przećwiczysz metodę na sobie Będziesz miał szansę popracować nad jakąś swoją trudnością, jednak szkolenie nie jest terapią… czytaj więcej

WARSZTAT: EFT Techniki Emocjonalnej Wolności

Wrocław 30-31 maj 2009

W programie warsztatów:

  • działanie EFT
  • szczegółowa procedura EFT oraz skróty
  • różne techniki EFT
  • jak zastosować EFT w życiu codziennym
  • EFT a emocje i zdrowie fizyczne

Miejsce szkolenia:
Wrocław, Plac Muzealny 13 a (przedszkole „Bajlandia”)

Termin:
30-31 maj 2009

Prowadzenie:
Kamila Jakimowicz EFT Adv.

Inwestycja:
350 zł

Kontakt:
MANAWA Tel. 695 09 05 71 ; +48 71 322 87 74; manawa@manawa.com.pl
Kamila Jakimowicz: 508 497 434; mandalashanti@mandalashanti.com

Więcej informacji na stronie:
www.mandalashanti.com
http://www.bleep.pl/szkolenia-manawy/eft/akt-term-eft

Warsztaty Konstelacji rodzinnych według metody systemowej Berta Hellingera

Trener rozwoju osobistego, praktyk i mistrz NLP, absolwent Podyplomowej Szkoły Kontaktów Interpersonalnych, Studium Socjoterapii, szkolenia dla terapeutów w zakresie systemowych ustawień rodzinnych metodą Berta Hellingera, absolwentka szkoły trenerów, wyższej dwuletniej szkoły kształcącej w zakresie pracy z oddechem – Breathconnection w Australii, absolwentka Instytutu Świadomego Życia. Szkoliła się w ośrodku IAP w Nowej Zelandii, a także u trenerów ze Szwajcarii, Niemiec, Kanady.

Obserwacje i doświadczenia zebrane przez Berta Hellingera ukazują nam inny, odmienny od obiegowego, uzgodnionego świat. Świat Duszy. Stosując metodę, możemy sami zaobserwować, że są siły, które wiążą nas z rodziną, firmą, narodem, społeczeństwem, przyjaciółmi. Dla tych więzi, z miłości, życzliwości, gotowi jesteśmy poświęcić wiele, a czasem nawet życie. To, co wydaje nam się naturalnym nawykiem, przyzwyczajeniem, rytuałem, okazuje się nieświadomą chęcią „przynależności”. Tej więzi pilnuje nasz sumienie… czytaj więcej

Sławomir Ostrowski


Warsztaty Konstelacji rodzinnych według metody systemowej Berta Hellingera

Wrocław 30-31 maja

Prowadzenie: Anna Grenik

Miejsce kursu:
Plac Muzealny 13 a (przedszkole „Bajlandia”)

Inwestycja:
indywidualne ustawienie 350 zł, aktywny obserwator 150 zł (studenci 100 zł).

Więcej informacji:
http://www.bleep.pl/szkolenia-manawy/konst-rodz/akt-term-hellinger

Zapisy:
MANAWA gsm: +48 695 09 05 71 tel: +48 71 322 87 74
e-mail: manawa@manawa.com.pl

Pozdrawiamy,

Łukasz Kierus z zespołem CzaryMary.pl

PS. Tak jak pisałem, cały czas dodajemy coś nowego do oferty. Zawsze aktualny spis nowości jest tutaj: Nowości w CzaryMary.pl. Warto często tu zaglądać, bo wiele wzorów biżuterii artystycznej czy tybetańskiej to pojedyncze, unikalne egzemplarze, więc kto pierwszy je upoluje, ten…

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...