Poznaj swojego Anioła

Świat aniołów – subtelny, metafizyczny, tajemniczy. Choć nie każdy potrafi go zobaczyć, każdy, kto tylko zechce, może go z łatwością odczuć..Czy chcesz spróbować?.

Mamy dobre kontakty z Niebem ? dlatego trafiają do nas wartościowe książki :) Ostatnio w naszych nowościach pojawiła się książka znanej autorki, dr Doreen Virtue „Jak usłyszeć swoje anioły”. Dr Doreen można określić znawczynią świata aniołów ? od ponad 14 lat prowadzi na całym świecie kursy poświęcone temu jak łączyć się z aniołami, słuchać ich oraz uzdrawiać dzięki ich mocy.

Gdyby nie anioły życie dr Doreen Virtue zapewne wyglądałoby zupełnie inaczej, a świat nie zyskałby wielu wartościowych książek i kursów prowadzonych przez 'anielską posłanniczkę’. Dr Doreen twierdzi, że w momencie zagrożenia jej życia, z pomocą przyszedł właśnie Anioł ? od tego momentu przestała lekceważyć głosy anielskie, a jej życie nabrało zupełnie nowych barw i wartości… tak więc….

Czy chcesz usłyszeć swoje anioły?.

Doreen Virtue podpowiada „Jak usłyszeć swoje anioły”

Dzięki tej książeczce nauczysz się jak usłyszeć, odczuć i zobaczyć te niezwykłe Istoty. Porady zawarte w tej anielskiej książce stanowią najważniejszą treść warsztatów Doreen ? to właśnie na specjalne życzenie osób zafascynowanych jej kursami, powstała powyższa książka. czytaj więcej

.

Absolutnym hitem w naszym sklepie stały się karty autorstwa Doreen Virtue „Przesłania aniołów”

Tak jak podejrzewaliśmy, ta przepięknie wydana talia, naprawdę przypadła Państwu do gustu (tak jak i wielu osobom z naszego CzaroMarowego zespołu :) ). Te karty są jak dotknięcie skrzydłami anioła ? dają radość, tchną nadzieją i optymizmem… Dziękujemy za zainteresowanie.

.

To jeszcze nie wszystkie, tytuły, z którymi możemy się z Państwem podzielić ? POZNAJ POZOSTAŁE KSIĄŻKI DOREEN VIRTUE.

Równie ciekawa i interesująca jest talia Święci i Anioły.

Anioły tej talii, zaistniały, byś mógł inaczej spojrzeć na siebie i życie. Masz dzisiaj możliwość spędzić swój czas z tymi niezwykłymi istotami, które odkrywają przed Tobą Dar, którym Jesteś. .

Anioły na każdą okazję.

Do naszego sklepu przybyły ostatnio piękne figurki aniołów. Do Państwa dyspozycji pojawiły się np. Figurka Aniołek z sercem 4 czy Anioł Wizji.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...