Warsztaty Vedic Art I i II stopnia – Jacek Poteralski

Warsztaty Vedic Art  I i II stopnia

z zapewnioną profesjonalną opieką dla dzieci od 4 – 9 lat w terminach

od 20 do 27 czerwca 2009r

od 9 do 16 sierpnia 2009r

prowadzi Jacek Poteralski

To kurs  dla tych, którzy chcą spotkać się ze swoją nieograniczonością,

wewnętrznym potencjałem i odnaleźć zapomnianą drogę do Źródła

Vedic Art. –  poprzez tworzenie i samopoznanie siebie odkrywa nasze bezgraniczne możliwości i prowadzi do rozwoju duchowego, którego nową technologią jest praca z otwartym sercem.

Vedic Art – To sztuka przebudzenia i spotkania z sobą samym w intymnej, niczym nieograniczonej ekspresji twórczej i wyrażaniem  samego siebie, to dotarcie do własnego wnętrza i przypomnienie sobie kim się jest.

W trakcie malowania:

Odkryjesz , że wszelkie blokady i kontrola takie jak: nie umiem, nie potrafię,  nie jestem artystą, znikną wraz z  wewnętrznym wypaleniem i zagubieniem w tym stechnicyzowanym świecie.

Otworzysz swoje serce gdy tylko weźmiesz do ręki pędzel i zaczniesz bawić się kolorem.

Poczujesz ,że jesteś  wolną, niczym nieograniczoną istotą

Doświadczysz łatwości podejmowania właściwych decyzji i spontaniczności myślenia.

Uświadomisz sobie, jaki pozytywny wpływ  na Twoje życie ma  odnalezienie swojej wewnętrznej mocy.

Dotrzesz do zakamarków  swojej duszy i wyrazisz się w  pełni w akcie kreacji.

Poznasz wewnętrzną ekspresję.

Vedic Art to współczesny styl życia w zgodzie z naturą, prawami przyrody i Wszechświata.

Każda uczestnicząca w zajęciach osoba musi mieć osobisty zestaw.( w każdym sklepie z art. malarskimi udzielą Ci pomocy w doborze)

Spotykamy się w uroczym miejscu Farma 69. w gospodarstwie agroturystycznym położonym 1 km od wsi Kopaniec, w Górach Izerskich, niedaleko Szklarskiej Poręby.  W otoczeniu przyrody niczym nieograniczeni będziemy się otwierać na twórczość, w każdej dziedzinie życia. Zajęcia  trwają 6 godzin dziennie. Pozostały czas  spędzamy dowolnie ze swoimi dziećmi, samodzielnie lub w grupie na organizowanych przez nas zajęciach.

Możecie Państwo przyjechać z dziećmi w różnym wieku, lub sami. Dziećmi młodszymi od  4 do 9  lat  na czas trwania kursu ( 6 godzin dziennie od 10 -13 tej i od 15-17 tej zajmować się  będzie profesjonalna opiekunka. Z nią  dzieci będą spędzać aktywnie czas, wychodząc z ośrodka gdy my będziemy malować. Będą się bawić, wędrować po okolicy i rozwijać swoje talenty artystyczne. Teren ośrodka jest ogromny i zagospodarowany. Wszystkie dzieci przywożą ze sobą posiadane przybory malarskie i kredki. Zabierają też zabawki, którymi będą się mogły wspólnie bawić z innymi dziećmi.

Na terenie farmy 69 – gospodarstwa agroturystycznego znajduje się szałas, huśtawki, małpi gaj dla dzieci, a nawet „średniowieczna osada”- XIII wieczna,  uwielbiana przez dzieci i dorosłych, prezentująca  przegląd architektury i rzemiosł, gdzie dzieci mogą się swobodnie  bawić i poznawać kulturę tego okresu.  Na miejscu są również  rowery do dyspozycji. Farma 69  to idealna baza wypadowa na wycieczki, w bliższe i dalsze okolice. Gospodarze proponują wypoczynek w ciszy, daleko od ludzi, na łonie natury. We wsi kolonia artystów – pracownie, galeria sztuk i  stadnina koni szetlandzkich oferująca możliwość nauki jazdy i wyjazdów konno w teren.

W pobliżu  średniowieczne zamki, Chojnik i  Czocha oraz uzdrowisko Cieplice Zdrój.

Z doświadczenia wiemy, że na te wszystkie atrakcje zabraknie czasu, tak jesteśmy zajęci pracą twórczą i wzrastaniem. Sami zapewniamy sobie rozrywki w postaci wieczorów z kartami anielskimi,  gry w cashflow, czy opowieści Jacka o różnych wymiarach. Zapowiadamy też medytacje i ustawienia wg  metody Berta Helingera jeśli takie będzie zapotrzebowanie grupy czy wiedzę z zakresu cyfrologii. Nocne pogawędki przy ognisku, wspólne biesiadowanie i razem spędzony czas buduje naszą Vedic – Artową -Rodzinę, doskonale ze sobą współpracującą i rozwijającą się pod każdym względem. Poprzez twórcze, wspólne zabawy z dziećmi, nocne pogawędki przy ognisku, medytacje i wspaniałe bycie w harmonii i z naturą otwieramy się na nowe i uwalniamy od starych ograniczeń.

Jedzenie jest pyszne, wegetariańskie, które nawet tym, którzy nie wyobrażali sobie życia bez kotleta bardzo smakowało. Gospodarze mili, życzliwi i otwarci na nowe i niecodzienne doświadczenia i nasze szaleństwa.

Dzieci starsze do 15r życia, zainteresowane uczestniczeniem w zajęciach Vedic Art mogą brać  w nich udział  nieodpłatnie. Warunkiem jednak jest posiadanie przez nie własnego zestawu malarskiego.

Służymy też pomocą w rozwiązywaniu problemów  własnych, małżeńskich i z dziećmi. W miarę zapotrzebowania grupy istnieje możliwość zorganizowania Ustawień – Konstelacji  Rodzinnych wg metody Berta Hellingera oraz indywidualne odpinanie wzorców czy sesje terapeutyczne.

Czym  jest sztuka Vedic Art. dowiesz się  więcej studiując stronę www.vedicart.pl , a na czym  polega moja pomoc indywidualna i dla rodzin, na stronie

www.zwiazki.com.pl

Warunki uczestnictwa:

Przedpłata bezzwrotna w wysokości 200zł od osoby dorosłej i 100 zł od dziecka do 15 maja. (konieczność- rezerwacji ośrodka w tych atrakcyjnych terminach) Przedpłatę proszę uiszczać:

Związki. Małgorzata Przygońska  BANK PEKAO SA 16124061171111000047609934

Przywiezienie z sobą materiałów do malowania.

Uwaga! Na warsztaty trzeba zaopatrzyć się w tzw. wyprawkę malarską , szkicownik, ołówki, pastele, farby akrylowe, akwarele, tempery, pędzle, płótno lub gotowe blejtramy, kto ma możliwość przywozi ze sobą sztalugi. Wybierz dla siebie to co  czujesz. Nie polecamy farb olejnych z powodu długiego czasu schnięcia.

O uczestnictwie i rezerwacji wybranego pokoju decyduje  szybkość wniesionej przedpłaty.

Istnieje też możliwość zakwaterowania z wyżywieniem w pobliżu ośrodka w przypadku braku miejsc w ośrodku. Liczba miejsc ograniczona.

Łączny koszt warsztatów z pełnym wyżywieniem dla dorosłej osoby wynosi  1350 zł, a pobyt dla dziecka od 4 do 9 lat wraz z opieką  540 zł.

Serdecznie zapraszamy Małgorzata Przygońska  i Jacek Poteralski

Zdjęcia z ubiegłorocznego pobytu: Kliknij tutaj.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...