CUD WOLNOŚCI – Warszawa 28 – 29 marca 2009r

CUD WOLNOŚCI
Warszawa
28 – 29 marca 2009r
prowadzi Małgorzata Przygońska
Czyli jak rozpoznać w sobie uzależnienia, wzorce rodzinne, pokoleniowe i  jak z nich wyjść.

To trening dla tych wszystkich, którzy chcą poczuć wiatr w skrzydłach, lekkość bytu i bezmiar przestrzeni poprzez uwolnienie się od koszmaru przeszłości.

Uświadomisz sobie na głębokim poziomie wzorce rodzinne, genetyczne, środowiskowe, kulturowe, wiekowe i to pozwoli Ci na zaakceptowanie ich i siebie Takim( Taką) jaki (jaka )jesteś .

Zaakceptujesz i zgodzisz się, i dzięki temu dokonasz korzystnej zmiany w tych obszarach, które uznasz za właściwe dla siebie i w zakresie, na który(a) jesteś gotowy.(a)

Wybaczysz, odpuścisz i odzyskasz energię oraz radość życia, która dotychczas ukryta była w bólu i cierpieniu płynącym z urazów i doznanych lub wyrządzonych krzywd.

Poznasz reguły asertywnego życia i zaczniesz je stosować, i dzięki temu określisz własne granice, zyskasz swobodę w komunikacji, poprawisz relacje z sobą samym, otoczeniem, Bogiem i Wszechświatem.

Uwolnisz, byłych partnerów, rodziców i swoje dorosłe dzieci od siebie i zajmiesz się sobą nareszcie, po to, by dać innym i sobie odetchnąć, tak, by wszyscy, każdy samodzielnie i odpowiedzialnie kreował własną pomyślność.

Doświadczysz Cudu wolności i jedności jednocześnie.

Drugiego dnia ustawienia rodzinne wg  metody Berta Hellingera

Czasami pracować będziesz z poprzednim pokoleniem, a czasami dotrzesz znacznie dalej.
Może się zdarzyć, że nie zrozumiesz logicznie tego co się wydarzyło podczas ustawień, ale Twoja dusza poprowadzi Cię dalej, zgodnie z Twoim przeznaczeniem.

„Mędrzec zgadza się na świat takim, jaki on jest, bez lęku i bez zamiaru.”

Bert Hellinger

Trening wolności wymaga od Ciebie przeznaczenia tych dwóch dni wyłącznie sobie. Telefony, sprawy, zobowiązania załatw wcześniej i przyjdź z otwartym sercem, a cuda będą się dla Ciebie działy, na tyle oczywiście na ile sobie pozwolisz.

To Twoje Życie, Twoja Wolność i to Ty, wyłącznie Ty możesz zdecydować o byciu wolną, szczęśliwą i spełnioną istotą.

28, 29 marca 2009r ul. Stokłosy 3 – przy metrze STOKŁOSY
w Wyższej Szkole Ekonomiczno Informatycznej w Warszawie
na 3 pietrze w Liceum Plastycznym- sala 322


Zajęcia trwają od 10 – 18 tej z przerwą obiadową.
Inwestycja duchowa, 360zł.
Możemy pomóc w znalezieniu zakwaterowania.

Zapisy: www.zwiazki.com.pl

tel.:(+48 22) 670 37 90
kom.601 345 425

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...