Darszan ze Sri Swamim Vishwanandą w Warszawie

Zapraszamy serdecznie na kolejny już DARSZAN ze Sri Swamim Vishwanandą.

Darszan odbędzie się 14 lutego 2009 w Warszawie.

Szczegóły w załączonych ulotkach oraz na www.bhaktimarga.pl


Darszan ze Sri Swamim Vishwanandą.

,,Podróż, którą każdy musi odbyć prowadzi z umysłu do serca” naucza Sri Swami Vishwananda.

Sri Swami Vishwananda jest mistrzem duchowym, urodzonym w hinduskiej rodzinie na wyspie Mauritius. Od wczesnego dzieciństwa wykazywał wielkie zainteresowanie religijnymi tradycjami i duchowością. Od najmłodszych lat żył w świadomej obecności Boga i Świętych. Jego wyjątkowa osobowość zaczęła przyciągać wiele osób, które przychodziły do niego w poszukiwaniu rady i błogosławieństwa.

Naturalna łatwość , z jaką łączy elementy zachodniej z Hinduską duchowością, pomaga ludziom dostąpić bardzo osobistego doświadczenia z Boskością, niezależnie od kultury, płci, wieku czy wyznania.

http://sklep.tarotnet.pl/images/banners/ogloszenie-darszan-z-swamim.jpg


,,Wszyscy jesteśmy braćmi i siostrami i pochodzimy od tego samego Boga. Naszą prawdziwą tożsamością, ukrytą za naszymi emocjami i myślami codziennego życia, jest dusza, nasze własne prawdziwe Ja. Aby osiągnąć zewnętrzną jedność ze wszystkimi naszymi braćmi i siostrami, musimy osiągnąć wewnętrzną jedność między ciałem, umysłem i duszą. Musimy zaakceptować i kochać samych siebie takimi jakimi jesteśmy, z naszym ciałem, emocjami i myślami i w tym samym dążąc do Duszy. Ludzkość musi pamiętać, że wszyscy pochodzimy z tego samego źródła i wszyscy do tego samego źródła powrócimy.”

Sri Swami Vishwananda w Warszawie 14 lutego 2009 r. (sobota), godz. 17.00
Darszan, duchowy wykład i śpiewanie badżanów (duchowych pieśni)
OSiR Dzielnicy Warszawa Wola, Hala Sportowa Koło, ul. Obozowa 60 (zobacz mapkę)
Więcej informacji na www.bhaktimarga.pl lub e-mail:info@bhaktimarga.pl
Tel. 512 204 932
Zobacz mapę noclegową
1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...