Przegląd Prasy: Nexus 1/2009

Inspirację do dzisiejszego artykułu dał mi najnowszy numer dwumiesięcznika NEXUS, w którym aż roi się od ciekawych, nierzadko otwierających oczy artykułów.

Nexus nr 1/2009 (styczeń-luty) ? cena 10 zł.

Anastazja tom II. Dzwoniące Cedry - Władimir Megre Na pierwszy ogień idzie intrygujący wywiad z Wladimirem Megre, który opowiada o tym, czego nauczył się od ANASTAZJI ? pięknej, mądrej i młodej kobiety, mieszkającej w samym sercu syberyjskiej tajgi. Anastazja jest jednym z najniezwyklejszych fenomenów naszej czasy, posiadającą niesamowitą wiedzę, umiejętności? Jedną z najważniejszych jej umiejętności jest jej zdolność do modelowania przyszłości, która podąża za jej myślami i materializuje się w realnych okolicznościach życia. Spotkanie Anastazji wywróciło życie Wladimira do góry nogami, który porzucił swój dochodowy interes i zajął się spisywaniem wiedzy uzyskanej od Anastazji. W efekcie powstało już 9 książek z serii Dzwoniące Cedry Rosji ? pełne autentycznej ezoterycznej i duchowej wiedzy. Lektura pierwszej części wywiadu (druga w następnym numerze Nexusa) to dobra okazja do poznania Anastazji, jeśli jeszcze nie było ku temu okazji. Razem z Moniką jesteśmy również założycielami polskiej strony przyjaciół Anastazji www.anastazja.com.pl
http://sklep.tarotnet.pl/images/banners/nibiru_and_the_anunnaki2.jpg Mnie osobiście przyciągnął artykuł o pt „Ukryty bliźniak Ziemi i narodziny cywilizacji”, w którym rosyjski naukowiec odważa się postawić poważną tezę (podpartą licznymi dowodami), iż nasza planeta ma ukrytego odpowiednika przesłoniętego przez Słońce i że starożytne cywilizacje zostały zasiane przez zaawansowane istoty pozaziemskie znane Egipcjanom jako Neferu. O tym, że początek cywilizacji ludzkość zawdzięcza istotom z innych planet, bardzo szeroko i dogłębnie pisał Zacharia Sitchin w swoich Kronikach Ziemi, opierając się o sumeryjskie zapiski o „Bogach Niebios” którzy zstąpili z 12 planety. Marduk (Nibiru) jednak ma cykl obiegu wokół Słońca wynoszący 3600 lat i orbitę wybiegającą daleko poza Pluton (więc strefę sprzyjającą życiu). Umieszczenie 12 planety „za Słońcem” w tej samej przestrzeni co nasza Ziemia rozwiązuje ten dylemat? Osobiście zostałem zaintrygowany tym pomysłem, że Ziemia ma niewidocznego dla nas bliźniaka.
Co do Marduka/Nibiru/Planety X ? to być może niedługo się przekonamy, czy Sitchin miał rację, bo wszyscy dookoła mówią, że Nibiru się zbliża ponownie do Ziemi (aby przejść w bardzo bliskiej odległości pod koniec 2012 roku). Jeśli ta planeta nadleci, NASA i inne organizacje nie dadzą rady tego przed nami ukryć?
Proroctwo Oriona na rok 2012 - Geryl Patrick, Ratinckx Gino Skoro już jesteśmy przy „kataklizmach” to kolejną ciekawą lekturą jest artykuł poświęcony możliwemu przebiegunowaniu Ziemi, oraz gwałtownego ochłodzenia klimatu. Zdarzało się to już w przeszłości i może zdarzyć się w każdej chwili? bieguny magnetyczne Ziemi i tak wędrują jak szalone, magnetyzm Ziemi słabnie. Artykuł mocno naukowy, ale ciekawy, zwłaszcza, że w przepowiedniach mówi się o możliwości przebiegunowania Ziemi, potopu, wielkich zmian klimatycznych. Przeczytaj Proroctwo Oriona na rok 2012


Choć kilka jeszcze artykułów z ostatniego nr Nexusa  wartych jest wspomnienia (możesz Nexus kupić w CzaryMary.pl, bądź każdym dobrym kiosku czy Empiku), to na końcu wspomnę o tym najważniejszym.

http://sklep.tarotnet.pl/images/banners/rfid_chip_qjgenth.jpg Chipy RFID ? droga do inwigilacji społeczeństwa ? to opracowanie mówiące o zagrożeniach, jakie niesie za sobą szalony pomysł upowszechnienia (dla naszgo „dobra”) chipów wszczepianych pod skórę. Nie dość, że tego typu chipy wszczepione u zwierząt (a już znaczna część bydła jest oczipowana, od 2009 roku paszport dla psa i kota w EU wymaga wszczepienia chipu) wywołuje raka i inne choroby, to są one dalekosiężnym planem wprowadzenia globalnej kontroli jednostki ludzkiej. O tym, kto za tym stoi i jak może wyglądać przyszłość zachipowanego społeczeństwa rozwodzi się w swojej bardzo ciekawej, śmiesznej (choć często nie jest do śmiechu) książce Ręce Precz od Tej Książki – Jan Van Helsing. O chipach i niebezpieczeństwach idących za ich upowszechnieniem jeszcze nie raz będziemy pisali ? gdyż musimy zrobić wszystko, aby nigdy się one nie upowszechniły, niezależnie od tego co będą mówiły gadające głowy w telewizorze.

P.S. Na ostatnich stronach tego numeru Nexusa jest fragment Ścieżki Mocy ? Barbary Marciniak z przekazami od Plejadian ;)

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...