Vedic Art – Białystok 5-7 grudzień 2008

VEDIC ART. Nowa metoda otwierania się na kreatywność poprzez malowanie

Prowadzi Jacek Poteralski

To kurs dla tych, którzy chcą spotkać się ze swoją nieograniczonością, wewnętrznym potencjałem i odnaleźć zapomnianą drogę do Źródła.

Jest drogą do oświecenia poprzez tworzenie i samopoznanie siebie.

Odkrywa nasze bezgraniczne możliwości i prowadzi do rozwoju duchowego, którego nową technologią jest praca z otwartym sercem .

Vedic Art…

To sztuka przebudzenia i spotkania z sobą samym w intymnej, niczym nieograniczonej ekspresji twórczej i wyrażaniem samego siebie, to dotarcie do własnego wnętrza i przypomnienie sobie kim się jest.

To kurs dla wszystkich , którzy są zainteresowani rozwojem własnej kreatywności we wszystkich dziedzinach życia, rozwojem osobistym i duchowym, za pomocą genialnie prostego narzędzia, jakim jest malowanie. Dla tych, co czują się ?wypaleni? i nie wiedzą co dalej. Dla wszystkich, tych którzy nigdy nie trzymali pędzla w ręce i tych którzy uczyli się malowania.

Zajęcia trwają pięć dni i podzielone są na dwa etapy. Najbliższy terminy :

Białystok

1 etap/ 05.12. 2008r godz. 18- 21 i 06-07.12.2008r godz. 10 -18 ta (Zasada 1-8)

Inwestycja w siebie za każdy etap 360,- zł.

Uwaga! Na warsztaty trzeba zaopatrzyć sie w tzw. wyprawkę malarską lub szkicownik, ołówki, pastele, farby akrylowe, akwarele, tempery, pedzle, płótno.

Najlepiej jest wybrać to co się czuje, że chce się używać. Nie polecamy farb olejnych z powodu długiego czasu schnięcia, a to by ograniczało nasze możliwości pracy.

Kontakt i zapisy: Monika Burzyńska
0801 011 078 lub 606 219 323
sklep@czarymary.pl

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...