ZWIASTUNI ŚWITU już są!

Zwiastuni Świtu - Nauki Plejadian - Barbara MarciniakZ prawdziwą przyjemnością pragnę donieść, iż właśnie odebrałem z drukarni pierwszy tom z naukami Plejadian pt. Zwiastuni Świtu – Barbary Marciniak. Jest to poszerzone i poprawione wydanie tej fascynującej historii, od której wszystko się zaczęło.

Plejadianie – bo o nich mowa – przemawiają przez Barbarę na stronach Zwiastunów Świtu mówiąc nam o potencjałach, jakie skrywamy wewnątrz sibie, o tajemnicach tego świata, które są przed nami skrzętnie ukrywane, o wielkim planie tyczącym całej Ziemi, w który zamieszani są mieszkańcy wielu innych układów i wymiarów.

Żyjemy w wyjątkowym czasie – „nanosekundzie” trwającej 25 lat, której kulminacja nastąpi w przesilenie zimowe 21 grudnia 2012 roku. Plejadianie są tutaj po to, aby pomóc nam jak najlepiej wykorzystać ten wyjątkowy (w całej galaktyce) czas, w którym żyjemy, tak abyśmy uwolnini swój prawdziwy i pełny potencjał oraz stali się nosicielami Światła na planecie ogarniętej ciemnością, jaką jest Ziemia…

Zachęcam do lektury Zwiastunów Świtu – to już druga po Ścieżce Mocy książka Barbary z naukami Plejadian dla nas. Kolejne 2 tomy ukażą się jeszcze w tym roku… Więcej inforrmacji o Plejadianach tutaj

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...