Czy 14.10.2008 będzie dniem Pierwsze Kontaktu z UFO?

Żyjemy w w naprawdę ciekawych czasach. Czy wiedzą Państwo o tym, że 14.10.2008 (czyli dosłownie za 6 dni) świat jaki znamy może się skończyć? Od pewnego czasu w internecie można znaleźć informacje, iż dzień ten będzie dniem PIERWSZEGO KONTAKTU. Jeśli te informacje okażą się prawdą to:

14 października 2008 pokaże się w atmosferze ziemskiej ogromny statek kosmiczny poza-ziemskiej cywilizacji.

Ma on być widoczny dla wszystkich przez 3 dni.

Oczywiście równie dobrze może to być wymysł szaleńców, ale temat PIERWSZEGO KONTAKTU jest na tyle ciekawy, że warto o jego znaczeniu porozmawiać (niezależnie od tego, czy 14.10.2008 zobaczymy ten statek, czy też nie).

Po takim wydarzeniu, jakim jest potwierdzenie istnienia Obcych, świat nie będzie już taki sam. Miliony osób na tej planecie są już świadome tego, że nie jesteśmy sami we wszechświecie (ale też i tu, na Ziemi). Taki dzień – DZIEŃ PIERWSZEGO KONTAKTU i tak musi kiedyś nastąpić. Na tyle powinno to być spektakularne wydarzenie, aby absolutnie nikt (ani politycy, ani media) nie miał możliwości ukrycia tego wydarzenia. A wtedy wszyscy mieszkańcy planety, nawet Ci najbardziej sceptyczni, zobaczą (w telewizji czy na własne oczy), że nie jesteśmy sami! Jakie to zmiany przyniesie w świadomości ludzi? Czy Ziemia doświadczy „przeskoku kwantowego”; czy będzie to pierwszy, milowy, krok do Transformacji Świadomości, której kulminacja wypada 21 grudnia 2012. Być może będziemy mogli się o tym przekonać już bardzo niedługo.

O PIERWSZYM KONTAKCIE, dużo mówią Plejadianie, zwłaszcza w Zwiastunach Świtu (które tak apropo’s dziś rano odebrałem z drukarni – więc można już zamawiać, są jeszcze cieplutkie :-).

Plejadianie twierdzą również, że oprócz wielu cywilizacji nastawionych do nas pokojowo i przyjaźnie, istnieje pewna grupa Obcych, którzy są zainteresowani przede wszystkich zniewoleniem ludzkości (przy pomocy manipulacją religiami, rządem globalnym, etc) niż naszym rozkwitem i ewolucją.

Na szczęście przekazy, które otrzymała Blossom GoodChild od której to się wszystko zaczęło (a potem inne media, potwierdzając datę 14.10.2008) są bardzo pozytywne. Ta manifestacja Obcych, pojawienie się statku Federacji Światła, ma pokazać całemu światu, że oni istnieją, że są tutaj, aby nas wspierać w rozwoju. Jeśli się to okaże prawdą, wówczas będzie to niezbity dowód na to, że książki takie jak Pejadianie czy Kosmiczne Podróże są bardziej prawdziwe niż nam się dotąd wydawało i że czas transformacji jest właśnie tu i teraz.

Zachowajmy jednak zdrowy rozsądek. Ponieważ mimo tego iż przekazy Blossom potwierdziło wiele innych channelingów to nie możemy wierzyć temu tak po prostu „na słowo”.

W obecnych czasach nie można być niczego już pewnym. Już raz cały świat udało się oszukać pewnego wrześniowego poranka 2001 roku…Obecnie rząd USA dysponuje holograficzną technologią BlueBeam – jest to projekt (przy udziale m.in. NASA), który umożliwia za pośrednictwem wysoce wyspecjalizowanej aparatury, takiej jak satelity, prezentować wysokiej jakości „obrazy holograficzne”, które mogą zostać uznane za coś jak najbardziej realnego i materialnego (szczegóły odnośnie tej technologii : BlueBeam ). Chodzi o to, że owa manifestacja UFO może być spowodowana przez taką właśnie technologię, lub tego typu technika może zostać użyta w przyszłości po to aby ukazać nam „złe oblicze obcych cywilizacji” i dzięki temu wywołać masową panikę i poparcie ludzkości dla działań związanych z „militaryzacją kosmosu”. O wykorzystywaniu tej technologii przez Obcych w starożytnych czasach mówią Pejadianie, ostrzegając nas, że obecnie możemy po raz kolejny zostać zmanipulowani na globalną skalę.

Musimy przede wszystkim zaufać swojej intuicji – i poszukać odpowiedzi w sobie czy to, co widzimy, jest prawdziwe i dobre. Plejadianie dużo mówią o tym, jak nie dać się oszukać, gdy tego typu manipulacje będą miały miejsce…

A być może jest to wszystko tylko jedną wielką mistyfikacją mającą na celu rozreklamowanie filmu science-fiction „Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia„, który wejdzie do kin w grudniu. Opowiada on o pierwszym kontakcie Ziemi z pokojowo nastawionym przedstawicielem obcej cywilizacji, którego zagra Keanu Reeves… Za dosłownie kilka dni wszystko się wyjaśni.

Osobiście trzymam kciuki, że wreszcie (co może mieć miejsce już 14.10.2008) cały świat się dowie, że nie jesteśmy sami we Wszechświecie i Transformacja Świadomości ruszy z kopyta. Choć dla wielu może być to przerażające doświadczenie, to jest ono nieodzowne dla ewolucji człowieka jako gatunku i jednostek w kierunku kosmicznej i wielowymiarowej świadomości. PIERWSZY KONTAKT zmieni świat na dobre. Im wcześniej tym lepiej…

Monika właśnie szykuje obszerniejszy materiał na temat 14.10.2008, a w między czasie zachęcam do przeczytania artykułów, które znaleźliśmy specjalnie dla Państwa w internecie:

http://ufozone.blox.pl/2008/08/14-pazdziernik-2008.html

http://ufozone.blox.pl/2008/09/14-pazdziernik-2008-kolejne-informacje.html

http://uk.geocities.com/pierwszykontakt/index.htm

Na youtube jest też kilka filmów (co prawda po angielsku) tyczących się tego tematu:

http://www.youtube.com/watch?v=Pn87x_-H9pM – jak nie dać się oszukać (mądrość Plejadian)

http://www.youtube.com/watch?v=P8c0ppYYT6o

http://www.youtube.com/watch?v=ClEHhJ7l3qY – Holendarska TV o wydarzeniach 14.10.

(i wiele innych, które pojawią się w bocznym pasku)

Dziś miałem pisać na zupełnie inny temat, jednak nie mogłem zignorować płynących ze wszystkich stron informacji o możliwości Pierwszego Kontaktu. Po raz pierwszy pojawiła się konkretna data i jak na razie nie została odwołana a zostało przecież tylko 6 dni. Na wielu stronach zachęca się do medytacji 13 i 14 października, przesyłania miłości i światła w kierunku kosmicznego statku, tak aby otworzyć im drogę do naszej planety czy serc. Osobiście mam mieszane uczucia co do tego, czy jest to dobre (nie wiedząc z czym mamy do czynienia). Jednak, w przypadku Kontaktu, warto może spróbować choć odczuć tą energię, gdy już się pojawi nad planetą. Jeśli poczujemy, że jest dobra, to warto wejść z nią w kontakt, niech nas wzbogaci.

„Obyś żył w ciekawych czasach” – to stara chińska klątwa, która jak, widać spełnia się na naszych oczach :)

Pozdrawiam
Łukasz Kierus

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...