Cyganka prawdę Ci powie…i wygrasz 4,5 mln

Jak podaje Daily Telegraph, kobieta podająca się za prawdziwą Cygankę przepowiedziała parze Brytyjczyków wygraną na loterii – pomyliła się jedynie co do kwoty. Powiedziała im o 4 tys. a wygrali… 4,5 miliona funtów!

Gary i Ann Henry spokojnie jedli obiad w jednym z barów w brytyjskiej miejscowości Coronation, gdy do lokalu nagle weszła nietypowo ubrana kobieta wyglądająca na około 70 lat. Staruszka od razu podeszła do naszych bohaterów.

– Powiedziała nam rzeczy o naszej rodzinie, które się idealnie zgadzały. Od razu potem przepowiedziała nam wygraną na loterii. Widziała cyfrę cztery, nie wiedziała jednak ile dokładnie wygramy. Wydawało jej się, że to będą 4 tys. funtów – opowiada Ann.

Starsza kobieta przyznała, że bardzo dużo ludzi podaje się za prawdziwych Cyganów. Ona sama, w przeciwieństwie do imitatorów, miała być prawdziwą Cyganką. Możliwe, że nie kłamała, ponieważ jej przepowiednia okazała się być prawdziwa. W następnym losowaniu loterii państwo Henry wygrali! Dostali jednak trochę więcej pieniędzy, niż przypuszczała starsza kobieta. Ile? Nie 4 tys., ale całe 4,5 miliona funtów! Jak sami przyznają, na początku nie mogli wyjść z szoku. Przez kilka dni od szczęśliwego losowania nie powiedzieli nawet własnym dzieciom.

– Za te pieniądze chcemy przede wszystkim wybudować dom. Będziemy trochę mniej pracować. Zabawne jest to, że pierwszą rzeczą, którą kupiliśmy po wygranej był kosz na psie kupy. Nasi sąsiedzi od dawna chcieli coś takiego postawić, pomyśleliśmy więc, że możemy sami go zafundować – powiedział Gary.

za deser.pl

Ze swej strony jednak przestrzegamy przed chodzącymi po ulicy miasta i zachęcającymi do wróżb Cyganami lub osób się za nie podających…zazwyczaj kończy się to utratą sporej sumy pieniędzy czy biżuteri. Choć jak pokazuje ta wiadomość, czasem można mieć szczęście :)

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...